Masterchef Murat Özdemir'in son halini gören tanıyamıyor Acun'dan özür diledi!

Papağana işkence yaparak ölümüne neden olan Masterchef Murat Özdemir'in son halini gören tanıyamıyor! Aylar Sonra ortaya çıkan Özdemir Acun'dan özür diledi!

Masterchef Murat Özdemir'in son halini gören tanıyamıyor Acun'dan özür diledi!

Sosyal medyada canlı yayında papağana işkence yaparak papağanın ölümüne neden olan Masterchef Muraf Özdemir, aylar sonra ortaya çıkaran Acun Ilıcalı'dan ve herkesten özür diledi. Beslediği papağana işkence yaparak gündemi sarsan Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edilmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında papağana işgence videosu ile kan dondurmuştu.

ACUN ILICALI'DAN ÖZRÜ DİLEDİ!

Sosyal medya hesabından canlı yayın açarak beslediği papağana işkence yapan Murat Özdemir yaklaşık 3 aydır akıl hastanesine sevk edilmişti. Aylar sonra bir video çekeren Acun Ilıcalı'dan ve herkesten özrü diledi.

YARIŞMADA DİSKALİFİYE OLUNCA PAPAĞANA İŞKENCE YAPTI!

MsterChef Türkiye yarışmasında diskalifiye olduktan sonra sosyal medya hesabından yayınladığı çeşitli videolarla tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak aynnı şekilde beslediği papağana işkence yaparken yayımladığı video sınırları bir hayli zorlamıştı. Beslediği papağanın ölümüne neden olan Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edilmişti. Aylar sonra özür videosu ile yeniden ortaya çıktı. Saçı ve sakalı uzayan eski halinden eser kalmayan Murat Özdemir özür videosu yayınladı. 

İŞKENCE YAPTIĞI PAPAĞININ ÖLÜMÜNE NEDEN OLDU!

Yaklaşık 3 ay kadar önce 3 yıldır beslediği papağanına işkence yaparken çektiği video ile gündemde kan donduran Murat Özdemir sosyal medya da infiala yol açmıştı. Olayın yaşandığı gece apar topar evine baskın düzenlenerek karakola götürülen Murat Özdemir daha sonra Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti. Özdemir'in evinden kurtarılan papağana gerekli tüm müdehalelerin yapılmasına rağmen papağan kurtarılamadı. 

AYLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI!

Aylar sonra yeniden ortaya çıkan Murat Özdemir kilo almış ve saçını sakalını uzatarak yeniden bir video çekti. Çektiği videoda Acun Ilıcalı ve olaylara şahit olan Tüm Türkiye halkından özür diledi. Murat Özdemir yayınladığı videoda, ''3 senedir bakmakta olduğum papağanla bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Bundan dolayı bütün hayvan haklarından, papağanımdan, tüm insanlardan hatta Acun Ilıcalı'dan özür diliyorum. Lüften özrümü kabul edin." dedi.

 

Yorumlar