Mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan Durmaz ünlülere dava açacak!

Cinsel organın açık bir şekilde gösterildiği mastürbasyon videosunun kendisine ait olduğu iddia edilen Kerimcan durmaz ikinci bir açıklama yaptı!

Mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan Durmaz ünlülere dava açacak!

Cinsel organın sansürsüz bir şekilde gösterildiği kendisine ait olduğu iddia edilen skandal mastürbasyon video paylaşımıyla olay olan Kerimcan Durmaz'ın yaptığı videoya yönelikyaptığı eleştirilerin ardından DJ Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından ikinci bir açıklama yaparak ''Kişilik haklarıma saldırıda bulunan sanat camiasından olan kişilere...'' diyerek yaptığı açıklamada yasal yollara başvuracağını açıkladı!

CİNSEL ORGAN PAYLAŞMIŞTI

Cinsel organın açık bir şekilde gösterilmesi ve mastürbasyon halinde olan bir videoyu Instagram hesabında yanlışlıkla paylaşan Kerimcan Durmaz kendisine ait olmadığını kendisine gelen bir videoyu avukatına atarken yanlışlıkla paylaştığını açıklamıştı. Ancak çıkan eleştirilere sessiz kalmayan Durmaz ikinci bir açıklama daha yaptı. Kerimcan Durmaz, ''Söz konusu video nedeniyle, sosyal medyada ve sair medya organlarınca yapılan kişilik haklarına aykırı açıklamalar ve videonun yeniden paylaşımı ile şahsım hedef gösterilmesi nedeniyle daha da mağdur edilmekteyim. Bu paylaşımları yapanlara sizlerin de gerekli tepkiyi göstermesini rica ediyorum.'' diyerek,

cinsel organ paylaşan kerimcan durmazdan ikinci açıklama

''Bu videoyu adım ve soyadımı belirtilerek paylaşanlar ve bu videonun tarafıma ait olmadığı belirtilmesine rağmen; yaptığım işi ve özel hayatımı acımasızca eleştiren ve kişilik haklarıma saldırıda bulunan sanat camiasından olan kişiler başta olmak üzere; tüm kanuna aykırı kişiler hakkında başvuracağımı saygı ile bildiririm'' şeklinde duyurdu.

 

 

 

Yorumlar