Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl uyanır uyanmaz eski eşini istedi!

Mehmet Ali Erbil'in son olarak sağlık durumu hakkında Yeşim Erbil açıklama yaptı. Solunum cihazından ayrılan Erbil uyanınca eski eşini yanına çağırdı.

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl uyanır uyanmaz eski eşini istedi!

Kaçış sendromu hastalığı ile uzun süredir yoğun bakımda olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunun iyiye gittiği haberini doktoru ve aynı zamanda kardeşi olan Prof. Dr. Yeşim Erbil, ''Abim solunum cihazından ayrıldı'' açıklamasını yaparak müjdeli haberi vermişti. Mehmet Ali Erbil'in uyandığında ve eski eşi Muhsine Kamiloğlu'nun kızı Sezin Erbil'i de yanında istediği ortaya çıktı.

MANTI VE DOLMA YEDİ!

Magazin programına canlı yayına telefon ile bağlanan Yeşim Erbil, ''Solunum cihazından ayrıldı, zamanla toparlayacak. Sevdiği şeyleri ufak ufakta olsa yiyip içiyor. Mantı ve dolma yedi. Mehmet Ali Erbil yaşama tutunuyor dualarınız sayesinde'' dedi.

 

MUHSİNE'Yİ ÇAĞIRDI!

Yeşim Erbil sözlerine, ''Temel yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok güzel bir şey. 10 gün zaman zarfında da küçük küçük konuşuyordu 'gelin' diyor; Sezin'i Muhsine'yi çağırıyor. Hemşire hanımı çağırıyor. Çok net sohbet tarzında değil konuşması ama şimdi birazcık daha uzun konuşuyor. 65 günlük bir süreçten geçtiği için doğal olarak enerjisi çok fazla yok hemen yoruluyor. Şimdi yiyecek istiyor vişne suyu çok sever istedi." dedi.

mehmet ali erbil sağlık durumu nasıl uyanır uyanmaz eski eşini yanında istedi

Yorumlar