Mehmet Ali Erbil'in son durumu ne kızı Yasmin Erbil mutlu haberi verdi!

235 gündür hastaneden tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında kızı Yasmin Erbil açıklama yaptı. Hastanede son günleri!

Mehmet Ali Erbil'in son durumu ne kızı Yasmin Erbil mutlu haberi verdi!

Yaklaşık olarak 235 gündür hastaneden tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında kızı Yasmin Erbil açıklama yaptı. Uzun süredir hastanede 'Kaçış Sendromu' adlı hastalığınındetayları merak edilirken Erbil'in son durumu hakkındaki gelişmeleri kızı Yasmin Erbil açıklama yaptı. Hastalığının iyiye gittiğini ve önümüzdeki günlerde hastaneden çıkacağını söyleyen kızı Yasmin Erbil müjdeli haberi verdi.

235 GÜNDÜR HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in ani bir şekilde hastaneye kaldırılmasıyla kaçış sendromu adlı hastalığının yeniden nüksettiği ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 235 gündür hastanede tedavi gören ünlü şovmenin sağlık durumu ve son hali sık sık merak ediliyor. Geçtiğimiz gün AVM'de görüntülenen Yasmin Erbil babasının sağlık durumu hakkında son gelişmeleri anlatarak müjdeli haberi verdi!

Babası Mehmet Ali Erbil'in önümüzdeki günlerde taburcu olacağını açıklayan 23 yaşındaki Yasmin Erbil, ''Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık evde olacak. Durumu çok çok iyi. Bu zor zamanlarda bizimle beraber olan herkese teşekkürler." dedi.

Mehmet Ai Erbil'in tedavisinin iyiye gittiğini söyleyen Yasmin Erbil önümüzdeki günlerde taburcu olacağını ve eve çıkacağını söyledi. 

Yorumlar