Mehmet Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in mesleği belli oldu sunuculuk için kolları sıvadı!

Mehmet Ali Erbil'in 22 yaşındaki kızı sosyal medyada cesur pozlarıyla sık sık paylaşım yapan Yasmin Erbil'in mesleği belli oldu sunuculuk için kolları sıvadı!

Mehmet Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in mesleği belli oldu sunuculuk için kolları sıvadı!

Şov dünyasının ünlü isimlerinden olan Mehmet Ali Erbil'in 22 yaşındaki kızı Yasmin Erbil iş hayatına atılıyor! Sosyal medya hesabında yaptığı cesur pozlarıyla sık sık adından bahsettiren Yasmin Erbil magazin programı sunmak için kolları sıvadı! Sosyal medya hesbaında sık sık paylaşım yaptığı cesur pozlarıyla adından bahsettiren Mehmet Erbil ve Nergis Kumbasar'ın 22 yaşındaki kızı Yasmin Erbil'in sunu olacağı öğrenildi. Yasmin erbil hangi programı sunuyor, Yasmin Erbil'in eğitim gördüğü yerler hakkında tüm detayları haberin devamında bulabilirsiniz... 

SUNUCU OLUYOR!

Cesur pozlarıyla sık sık adından bahsettiren 22 yaşındaki Yasmin Erbil, bir magazin programının sunuculuğunu yapacağı öğrenildi. Eğitim hayatıyla merak edilen Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür. Kariyerinde reklam yüzü ve oyunculukta ilerlemek isteyen Erbil yakın zamanda bir magazin programının sunucusu için izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YASMİN ERBİL KİMDİR?

Yasmin Erbil, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğini yaptığı ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’dan 2 Aralık 1995 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gelen küçük kızıdır. 1989 yılında dünya evine giren Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar çifti, kızları Yasmin dünyaya geldikten bir yıl sonra yani 1996 yılında yollarını ayırma kararı aldılar.

yasmin erbilin mesleği belli oldu

 

Yorumlar