Merve Boluğur Hande Erçel'e ağır sözleri sosyal medyaya damga vurdu!

Merve Boluğur zehir zemberek sözleriyle Hande Erçel'in damarına bastı! Sosyal medya Merve Boluğur'un göndermesiyle çalkalanıyor. İşte o sözler...

Merve Boluğur Hande Erçel'e ağır sözleri sosyal medyaya damga vurdu!

Sosyal medya da çalkalanan ve paylaşım arkasına paylaşım olan Merve Boluğur'un Hande Erçel'e olan göndermesi olay oldu. Ünlü popçu Murat Dalkılıç'ın eski eşi Merve Boluğur ünlü popçunun yeni ayrıldığı sevgilisine ağır ithamlarda bulundu. Ünlü oyuncu Merve Boluğur eski eşinin yeni ayrıldığı sevgilisine nokta atışı vurucu sözleriyle sosyal medyada zirveye oturdu! 

NE OLMUŞTU?

Güzel oyuncu Merve Boluğur ve ünlü popçu Murat Dalkılıç dillere destan düğünleriyle herkesi kendilerine ve aşklarına hayran bırakmışlardı. Ancak bir süre sonra evliliklerinde kara bulutların dolaşmasıyla ayrılık haberleri geldi. Ünlü çiftin boşanması da evlilikleri kadar çok konuşulmuştu. 

Ancak ünlü çiftin ayrılıklarının ardından kısa bir süre sonra Murat Dalkılıç'ın adı Hande Erçel'le karışmış ve aşk dedikoduları ortaya çıkmıştı. Bir süre sonra aşlarını doğrulayan ünlü çift ilişkilerini doğrulayarak yurt dışı tatiline çıkmışlardı. Tatil dönüşünden bir süre sonra ''Merve'nin ahı tuttu'' dedirten ayrılık haberleri ortaya atıldı her ne kadar sessiz kalsalarda genç oyuncu Hande Erçel sevgilisi Murat Dalklıç ile olan fotoğraflarını silerek iddiaları doğruladı. 

MERVE'NİN AHI TUTTU!

Murat Dalkılıç ile biten ilişkisinin ardından sosyla meyda çalkalanmaya devam etti. Merve Boluğur'un söylediği iddia edilen bir takım sözler sosyal medyayı birbirine salladı! İddialara göre Merve Boluğur, ''Bazıları arkamdan ayrıldı ayrılalı on kez saçını değiştirdi demiş. Bazıları gibi ayrıldıktan sonra on kez sevgili değiştirmekten iyidir'' dedi. Her ne kadar taşı attığı kime belli olmasa da biten her ilişkisinin ardından ismi başka bir ünlüyle anılan ve yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel 1. sırada yer alıyor.

 

Yorumlar