Merve Sanay Umre'ye gittikten sonra tüm fotoğraflarını sosyal medyadan sildi!

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla tanınan Merve Sanay, Instagram'daki dekolteli pozlarının hepsini sildi.

Merve Sanay Umre'ye gittikten sonra tüm fotoğraflarını sosyal medyadan sildi!

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur fotoğraflarla tanınan sosyal medya fenomeni Merve Sanay, geçtiğimiz günlerde annesi için Medine'ye gittiğini Instagram'dan yayınladığı  story'isinde duyurmuştu. Instagram'da cesur pozları yüzünden oldukça eleştiri alan Sanay'ın tesettürlü fotoğrafı ise sosyal medyaya damga vurmuştu. Umre'ye giden Merve Sanay'dan takipçilerini şoke eden bir hareket daha geldi. Sanay, Instagram'da bulunan tüm cesur fotoğraflarını sildi. 

INSTAGRAM'DAKİ CESUR FOTOĞRAFLARINI SİLDİ! 

Ramazan ayında annesi için Medine'ye kutsal topraklara giden Merve Sanay'dan anlamlı hareket! Instagramdaki cesur pozları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Sanay, yine adından söz ettirmeyi başardı. Instagram'daki dekolteli tüm fotoğraflarını silen Sanay, takipçilerinden tam not aldı. 

KUTSAL TOPRAKLARDAN PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Sosyal medya paylaşımlarından dolayı sık sık eleştiri alan ve hesabı hacklenen Merve Sanay, Medine'den paylaşım yapmıştı. Sanay'ın kutsal topraklardan yaptığı paylaşımı gören takipçileri ise çok şaşırmıştı. 

merve sanay tüm dekolteli fotoğraflarını sildi!.

 

Yorumlar