Aslışah Alkoçlar'ın sevgilisi Altuğ Leblebici kimdir ailesi kim neden ayrıldılar?

Aslışah Alkoçlar ve Altuğ Leblebici ayrıldı. Aslışah Alkoçlar'ın sevgilisi Altuğ Leblebici kimdir, ne iş yapar, ailesi kim soruları ayrılık sonrası gündemde.

Aslışah Alkoçlar'ın sevgilisi Altuğ Leblebici kimdir ailesi kim neden ayrıldılar?

Ender ve Gülşah Alkoçlar'ın kızı Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar bir süredir birlikte olduğu işadamı Altuğ Leblebici'den ayrıldı. Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici ayrılığı sonrası herkes Altuğ Leblebici kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, ailesi kim sorularının yanıtlarını merak ediyor. Biz de elmaelma.com olarak Altuğ Leblebici kimdir sorusunun detayları ve Aslışah Alkoçlar-Altuğ Leblebici ayrılığının detaylarını sizler için derledik. 

1993 doğumlu Aslışah Alkoçlar bir süredir iş adamı Altuğ Leblebici ile birlikteydi. Aslışah Alkoçlar geçen Şubat'ta Lebleci ailesiyle tanışmış ve çiftin evlilik için hazırlık yaptığı konuşuluyordu. Tanışma sonrası Altuğ Lebleci'nin annesi de Aslışah Alkoçlar'ı sosyal medyadan takibe almıştı. Ancak çift herkesi şaşırtarak ayrıldı. Hem Aslışah Alkoçlar hem de Altuğ Leblebici sosyal medyada birlikte çekilen fotoğraflarını da sildi. Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici'nin neden ayrıldıkları ise henüz bilinmiyor. 

Altuğ Leblebici kimdir ne iş yapıyor ailesi kim

ALTUĞ LEBLEBİCİ KİMDİR KAÇ YAŞINDA NE İŞ YAPAR?

Altuğ Leblebici maden işiyle uğraşan bir işadamı. İş dünyasının genç isimleri arasında yer alan Altuğ Leblebici'nin doğüm günü 8 Ocak. Ancak ünlü işadamının tam doğum tarihi ve yaşı bilinmiyor. Aslen İstanbullu bir ailenin çocuğu olan Altuğ Leblebici, Şişli Terakki Lisesi'nin ardından İstanbul Üniversitesi'nde Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Altuğ Leblebici kendisini "Titiz, detaycı ve disiplinli" olarak tanımlıyor. Taş Madeni sahibi olan iş adamı Altuğ Leblebici, aynı zamanda merhum gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan ile iş ortağı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR ALTUĞ LEBLEBİCİ AŞKI NASIL BAŞLAMIŞTI?

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları olan Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici'nin ilişkileri eski yıllara dayanıyor. İkisi de sosyetenin genç simalarından olan Altuğ Leblebici ve Aslışah Alkoçlar çok uzun yıllar arkadaştılar. Hatta öyle ki Altuğ Leblebici'nin eski aşkı Ceylan Çapa Aslışah Alkoçlar'ın da yakın arkadaşıydı. Her şey yıllardır birbirlerini tanıyan ve arkadaş olan Aslışah Alkoçlar ile Altuğ Leblebici'nin Londra çekilen fotoğraflarını sosyal medyaya koymalarıyla başladı. Tüm karelerde eğlenen ve mutlu bir profil çizen ikili Türkiye'ye döndüklerinde 'aşk yaşıyorlar' haberleriyle karşılaştılar. Bir süre arkadaş olduklarını söyleyen çift daha sonra haberlerin rüzgarına kapılıp aşk yaşamaya başlamışlardı. 

 

Yorumlar