Gülben Ergen'in yeni sevgilisi Emre Irmak kimdir kaç yaşında ilk kez beraber görüntülendiler!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in sevgilisi Emre Irmak kimdir? Kaç yaşında? Nereli? gibi merak edilen soruların yanıtlarını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Gülben Ergen'in yeni sevgilisi Emre Irmak kimdir kaç yaşında ilk kez beraber görüntülendiler!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen geçtiğimiz Eylül ayında sevgilisi Burak Törer'le olan beraberliğini noktalamıştı. Kısa bir süre sonra Emre Irmak'la aşk yaşamaya başlayan Ergen, önceki akşam sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. 6 aydır aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi ile Etiler'de bir mekan çıkışı objektiflere takılan Gülben Ergen'in keyifsiz halleri dikkatlerden kaçmadı.

İkilinin görüntülenmesinin ardından internette en çok merak edilen konulardan olan Gülben Ergen'in yeni sevgilisi Emre Irmak'ın kim olduğu sorusuydu. Elmaelma.com olarak sizlere Gülben Ergen'in yeni sevgilisi Emre Irmak kimdir? Kaç yaşında? Nereli? gibi soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. İşte Gülben Ergen'in evlilik yolunda ilerlediği konuşulan yeni sevgilisi Emre Irmak'ın hayatına dair tüm merak edilenler...

İLK KEZ BERABER GÖRÜNTÜLENDİLER 

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Burak Törer'le olan evliliğini geçtiğimiz Eylül'de bitirmişti. Bu ayrılığın ardından kısa bir süre sonra Emre Irmak ile aşk yaşamaya başlayan Ergen, yeni sevgilisi ile ilk kez beraber görüntülendi. İkili bir mekan çıkışında aynı araca binerek, hızlıca evlerinin yolunu tuttular. 

KEYİFSİZ HALLERİ DİKKATLERDEN KAÇMADI 

Habertürk'ten yer alan habere göre; Ulus'ta bulunan bir mekanda akşam yemeği yiyen çiftten Gülben Ergen'in keyifsiz halleri dikkatlerden kaçmadı. İkili, çıkışta kapıda gazetecilerin olduğunu öğrenince koşar adımlarla araca yöneldi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan çift, hızlıca evlerinin yolunu tuttu.

GÜLBEN ERGEN'İN YENİ SEVGİLİSİ EMRE IRMAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Son dönemde jingle ve reklam müziği dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Emre Irmak, 27 Mayıs 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babasının izinden giden Emre Irmak, henüz 5 yaşındayken klasik piyano dersleri almaya başladı.

2005’de kendi plak şirketini kuran Emre Irmak 10’larca ödül alan Yasemin Mori’nin albümünde prodüktör, besteci ve yapımcı olarak bulundu. 2011 yılında Jingle jackson adlı kendi reklam müzikleri şirketini kurdu. Türkiye’nin önde gelen firmaları için reklam müzikleri üretmeye başladı. Emre Irmak bir kısa film ile Venedik Altın Aslan ödülü kazandı. Kendisini ‘araştırmacı besteci’ olarak tanımlayan Emre Irmak bunun nedenini şu sözlerle açıklamıştı: Bana sürekli “Ne iş yapıyorsun?” diye soruyorlardı. “Cazcıyım, klasikçiyim” diyemiyordum. Bir gün “Araştırmacı besteciyim” dedim, insanların da hoşuna gitti.

İlk bestelerini ve düzenlemelerini Sezen Aksu, Ajda Pekkan Şehrazat, Mustafa Sandal, Nilüfer gibi sanatçılarla yaptı. 1996 yılında Mehmet Ali Birand ile tanışan Emre Irmak, Mehmet Ali Birand, Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Serdar Akinan, Bülent Çaplı gibi duayenlerle onlarca belgesel filminin müziklerini yaptı.

gulben ergen'ın yenı sevgilisi emre ırmak kımdır?.

 

 

Yorumlar