Merve Boluğur tehdit edildiğini iddia ederek savcılığa başvurdu!

Güzel oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün telefonuna mesaj atan kişi tarafından tehdit edildiğini iddia ederek, savcılığa başvurdu.

Merve Boluğur tehdit edildiğini iddia ederek savcılığa başvurdu!

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncu Merve Boluğur, kendisine gelen tehdit mesajlarından sonra soluğu savcılıkta aldı. Geçtiğimiz gün bilinmeyen bir kişi tarafından 'elimde müstehcen görüntülerin var' şeklinde telefonuna atılan mesajı görünce ne yapacağını bilemeyen ünlü oyuncu hemen şikayette bulundu. Olayın hemen ardından konuyla ilgili soruşturma başlatıldı. 

MESAJI GÖRÜR GÖRMEZ SAVCILIĞA KOŞTU 

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, kendisine gelen mesaj sonrası soluğu savcılıkta aldı. Geçtiğimiz gün bir kişi tarafından telefonuna elinde birçok fotoğraf ve müstehcen görüntü olduğunu iddia eden bir mesaj atılmasının ardından savcılığa başvurdu. 

NE YAPACAĞINI BİLEMEDİ 

Uzun bir süredir ekranlarda göürnmeyen güzel oyuncu Merve Boluğur, kendisine kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından gelen mesajı görünce ne yapacağını şaşırdı. Kendisini tehdit edip, para isteyen kişiyi şikayet etti. Olayın ardından hemen soruşturma başlatıldı

TEHDİT EDİLDİ

Sabah'ta yer alan habere göre; Mesaj atan kişi, Boluğur'a "Fotoğraflarını sosyal medyada yayarım." diyerek tehdit ettiği iddia edildi. Yapılan araştırmalar sonucunda mesajın gönderildiği numaranın, yurt dışına kayıtlı olduğu belirlendi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Oyuncu, gelen tehdit mesajlarının ardından kişinin kimliğinin tespit edilmesi için İstanbul Adliyesi'ne başvurduğu ileri sürüldü. Savcılıkta yarım saat ifade veren oyuncu, başına gelen şantaj olayını anlattı. Boluğur'un şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Yorumlar