Merve Sanay'ın çıplak fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Paylaşımlarıyla ve videolarıyla gündemden düşmeyen Merve Sanay'ın sosyal medya hesabından yaptığı çıplak paylaşımı olay oldu!

Merve Sanay'ın çıplak fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bir türlü gündemden düşmeyen Merve Sanay, yine adından söz ettirmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde snowkini akımına uyarak soğuk havada bikinili fotoğraf paylaşan Sanay, bu kez de üzeri çırıl çıplak bir fotoğraf paylaştı. Gögüslerini ananasla kapatıp poz veren Sanay'ın fotoğrafı kısa süre içerisinde beğen ve yorum yağmuruna tutuldu.

ÇIRIL ÇIPLAK POZ VERDİ 

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği paylaşımlarla çok konuşulan Merve Sanay, geçtiğimiz gün beyaz mayosuyla soğuk havada poz vererek takipçilerinden tam not almıştı. Sanay, bu kez de üzeri çırıl çıplak verdiği pozu Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Gögüslerini ananasla kapatan Sanay'ın bu fotoğrafına kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağdı. Merve Sanay'ın bir takipçisi, ''sen kalemle çizmişler sanki'' yorumunu yaparken bir başka takipçisi de '' çok güzelsin ablacım çok'' yorumunu yaptı. 

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Instagram hesabı üzerinden üzeri çıplak fotoğraf paylaşan sosyal medya fenomeni Merve Sanay takipçileri tarafından çok beğenildi. Merve Sanay'ın bu fotoğrafı kısa süre içerisinde beğeni yağmuruna tutuldu. 

İşte o paylaşım...

sosyal medya fenomeni merve sanayın çırıl çıplak pozu olay oldu!

Yorumlar