Merve Taşkın Reynmen ile görüntülü videosu ortaya çıktı 'Seni gebertene kadar...'

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın ve 'Derdim Olsun' şarkısıyla rekor kıran Reynmen'ın yıllar öncesine ait videoları ortaya çıktı! 'Seni gebertene kadar...'

Merve Taşkın Reynmen ile görüntülü videosu ortaya çıktı 'Seni gebertene kadar...'

'Reynmen' lakabıyla bilinen sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş 'Derdim Olsun' şarkısıyla rekor kırmıştı. Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Merve Taşkın ile Reynmen'in yıllar öncesine ait görüntülü konuşmaları yeniden gün yüzüne çıktı! Reynmen'in ''Seni gebertene kadar dövmek istiyorum'' dediği konuşmada Merve Taşkın'ın ''Gel döv'' dediği videoyu Merve Taşkın paylaştı.

SENİ GEBETENE KADAR...

YouTube'da 'Derdim Olsun' şarkısıyla rekor kıran Reynmen yıllar önce Merve Taşkın ile görüntülü olarak konuştuğu anlar ortaya çıktı. Sosyal medya hedabında oldukça cesur paylaşımlarıyla adından bahsettiren Merve Taşkın Reynmen ile yıllar önceki görüntülü konuşmasında ''Seni gebertene kadar dövmek istiyorum'' demesi üzerine Merve Taşkın ''Gel döv'' diyerek karşılık veriyor.

ŞİMDİKİ AKLIM OLSA ŞİKAYETÇİ OLURDUM!

Reynmen ile görüntülü konuşmalarının üzerine Instagram hesabından açıklama yaparak, ''O zaman küçüktüm doğru düzgün cevap veremedim. Şimdi ki aklım olsa şikayetçi de olurdum ağzının payını da çok güzel alırdı. Karşısında eski konuşamayan Merve Taşkın yok." dedi.

merve taşkın reynmen

 

Yorumlar