Hadise takipçisinin küfürlü mesajını ifşa etti 'Yeter artık''

Hadise Aslı Enver ve Murat Boz'un arasına girdiğini iddia eden takipçisinin kendisine attığı küfürlü mesajı ifşa etti!

Hadise takipçisinin küfürlü mesajını ifşa etti 'Yeter artık''

Hadise Instagram hesabından bir takipçisinin kendisine attığı küfürlü mesajı ifşa etti! Bir takipçisinin Aslı Enver ve Murat Boz ile arasına girdiğini iddia ederek Hadise'ye küfürlü mesaj gönderdi! Aslı Enver ve Murat Boz'un adını gören Hadise daha fazla dayanamayarak mesajı ifşa edip 'Yeter artık' diye açıklama yaptı.

Murat Boz ve Aslı Enver arasında buzların yaşandığı iddia edilen Hadise, bir takipçisinin kendisine gelen mesaj üzerine çileden çıktı! Ünlü şarkıcı ''Yeter artık'' diyerek kendisine gelen mesajı Instagram hesabından ifşa etti! 

ANNEN VE BABAN GÖRSE UTANIR!

Takipçisinin kendisine küfürlü mesaj atmasının üzerine daha fazla dayanamayıp çileden çıkan Hadise hikaye kısmından küfürlü mesajı ifşa ederek açıklama yaptı. 

"İsmini sakladım küçük kız. Eminim annen baban görse şu mesajını utanırlar. Son kez yazıyorum Murat benim canım arkadaşım, Aslı'mı da çok seviyorum. kendi kendinize hayaller kurup gruplar oluşturmayın çocuklar! Yeter! Kimseye kendimizi anlatmak zorunda değiliz ayrıca ama bu tarz mesajlar gördüğümde artık gerçekten ağzım açık okuyorum, şaşkınlıkla sizin yerinize utanıyorum!"

hadise takipçisinin küfürlü mesajını ifşa etti

Yorumlar