Feyza Aktan'in Özcan Deniz'den istediği nafaka dudak uçuklattı ayda 1 milyon TL!

15 ay evli kalan Feyza Aktan ve Özcan Deniz boşanma iddialarında ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Feyza Aktan Özcan Deniz'den 15 milyon TL nafaka istedi!

Feyza Aktan'in Özcan Deniz'den istediği nafaka dudak uçuklattı ayda 1 milyon TL!

8 mart 2018'de evlenen Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in boşanma detayları ortaya çıktı. Boşanma belgelerinin ortaya çıkmasının ardından Feyza Aktan'ın Özcan Deniz'den 15 milyon TL nafaka istediği iddia edildi. Aylık olarak 1 milyon TL nafaka isteyen ve çocuğunun masraflarını karşılamasını isteyen Feyza Aktan'ın bu isteğini Özcan Deniz'in kabul etmediği iddia ediliyor. Feyza Aktan Özcan Deniz neden boşanıyor? Feyza Aktan Özcan Deniz ne zaman evlendi, Feyza Aktan kaçyaşında, Özcan Deniz'le aralarında ne kadar yaş farkı var? İşte Özcan Deniz ve boşanmak üzere olduğu eşi Feyza Aktan'ın boşanma detayları hakkında tüm merak ettikleriniz...

15 MİLYON TL NAFAKA İSTEDİ!

Bilal Özcan'ın özel haberine göre Özcan Deniz ve 15 ay önce evlendiği eşi Feyza Aktan'ın boşanma haberleriyle ortalık çalkalanırken boşanma iddialarına bir yenisi daha eklendi! Özcan'ın haberine göre Feyza Aktan Özcan Deniz'den aylık olmak üzer 15 milyon TL nafaka istediği ortaya çıktı. Ancak Özcan Deniz'in böyle bir nafaka ödemeyi reddettiği aylık olarak sadece 25 bin TL ödemeyi teklif ettiği ortaya çıktı. 

BABALAR GÜNÜNDE BOŞANMA SİNYALLERİNİ VERMİŞTİ!

8 Mart 2018'de Feyza Aktan ile dünyaevine giren şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz evlendikten 15 ay sonra boşanacakları iddia edildi. Boşanacakları magazin dünyasında çalkalanırken eşi Feyza Aktan'ın ne kadar nafaka istediği de ortaya çıktı. Her ne kadar evlendikten sonra boşanacakları iddia edilsede her seferinde boşanma dedkiodularını yalanlayan Özcan Deniz ve eşi Feyza Aktan'ın boşanma belgeleri ortaya çıktı. 

İşte Bilal Özcan'ın yazısı;

Eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşanma şartlarında anlaşamadıkları için dava 'çekişmeli' olarak görülecek. Bu davayla ilgili ilginç bir bilgi aldım. Feyza Aktan boşanmak için 15 aylık eşi Özcan Deniz'den 15 milyon lira tazminat talep ediyor. Ayrıca aylık bir nafaka isteğinde bulunmuyor.

"25 BİN LİRA AYLIK NAFAKA VERİRİM"

Bana gelen bilgilere göre, avukatlar aracılığıyla yapılan görüşmede, "Bu tazminatı öde, çocuğumuzun masraflarını üstlen, boşanalım" demiş. Özcan Deniz ise kabul etmeyerek, "Tazminat ödemem, 25 bin lira aylık nafaka veririm. Çocuğumun her şeyiyle de her zaman ilgilenirim" yanıtını vermiş. Bakalım, bu ilginç konuda gelişmeler ne şekilde olacak…

 

 

 

 

Yorumlar