Mesut Özil'in uyuşturucu kulanırken görüntüleri ortaya çıktı!

Aralarında Mesut Özil'in de bulunduğu Arsenalli futbolcuların, bir partide uyuşturucu kullanırken görüntüleri ortaya çıktı.

Mesut Özil'in uyuşturucu kulanırken görüntüleri ortaya çıktı!
-A A+

Arsenalli futbolcuların, sezon başlamadan önce bir partide  'Hippy Crack' adlı uyuşturucuyu kullanırken görüntüleri ortaya çıktı. Aralarında Mesut Özil'in de bulunduğu görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. 70 kadının yer aldığı partide futbolcuların hepsinin uyuşturucunun etkisi altında olduğu görülüyor. Balondan çektikleri uyuşturucu maddenin etkisine giren futbolcuların oturdukları koltuklara yığıldıkları ve saçma davranışlar sergiledikleri anlar çok konuşulacak. 

UYUŞTURUCU KULLANIRKEN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI 

İngiltere Premier Ligin dev kulübü Arsenal'in yıldız futbolcularının adı büyük bir skandala karıştı. Aralarında Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil'in de olduğu bir grup futbolcu sezon başlamadan önce, 'Hippy Crack' adlı nitrojen oksidi soludukları anın görüntüleri ortaya çıktı.

İşte o görüntüler...

MESUT ÖZİL'İN UYUŞTURUCUNUN ETKİSİ ALTINDA OLDUĞU GÖRÜLÜYOR

Arsenal'in yıldız futbolcularının adı büyük bir skandala karıştı. Aralarında Mesut Özil, Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette, Matteo Guendouzi ve Henrikh Mkhitaryan'ın bulunduğu futbolcular, bir partide 'Hippy Crack' adlı maddeyi kullanırken görüntülendi. Yayınlanan görüntülerde Mesut Özil'in uyuşturucunun etkisi altında olduğu görülüyor.

KOLTUKLARA YIĞILDIKLARI ANLAR GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ 

The Sun'ın servis ettiği görüntülerde futbolcuların nitrojen oksidi balondan çektikleri görülüyor. Balondan çektikleri uyuşturucu maddenin etkisine giren futbolcuların oturdukları koltuklara yığıldıkları ve saçma davranışlar sergiledikleri anlar İngiltere'de gündeme bomba gibi düştü.

MESUT ÇEKTİĞİ BALONU MKHITARYAN'A UZATIYOR

Görüntülerde Mesut Özil'in uyuşturucuyu çektikten sonra balonu Ermeni futbolcu Henrikh Mkhitaryan'a uzatıyor. Mkhitaryan balondan uyuşturucu maddeyi soluduktan sonra kendinden geçiyor.

PARTİYE 70'DEN FAZLA KADIN KATILMIŞ

The Sun'ın haberine göre, oyuncuların özel partisine 70'ten fazla kadının katıldığı belirtiliyor. Takımdan ya da oyunculardan görüntülerle ilgili bir açıklama gelmezken, İngiliz basını nasıl bir yaptırım uygulanacağını sorguluyor. Azot protoksitin İngiltere sınırları içerisinde 18 yaş ve üstündeki kişilere satışı serbest. Son 3 yılda satışlarının yüzde 400'ün üzerinde arttığı belirtilen gazın, vücudu oksijensiz bırakarak kalp krizine neden olabileceği ifade ediliyor.

büyük aşk bıttı! 70 kadınla uyusturucu kullanırken yakalandı