Metin Hara ile ayrılan Adriana Lima aşk iddialarına ateş püskürdü!

Metin Hara ile ayrıldığı iddia edilen Adriana Lima sosyal medyada dört gündür süren suskunluğunu bozdu. Hakkında çıkan aşk iddialarına ateş püskürdü!

Metin Hara ile ayrılan Adriana Lima aşk iddialarına ateş püskürdü!

Metin Hara ve Adriana Lima'nın dolu dizgin yaşadığı aşkları magazin gündeminden düşmüyordu. Lakin ikilininin mutluluklarına kısa bir süre önce gölge düştü. Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima'nın Metin Hara'yı sosyal medyadan takipten çıkması, ayrılık iddialarını gündeme getirmişti. Metin Hara çıkan bu söylentilerin arkadasından açıklama yaparak '' 2 ay sonra Miami'de birlikte olacağız'' şeklinde açıklama yapmıştı. Bunun üzerine Adriana'dan bir hamle daha geldi ve Metin'le olan tüm fotoğraflarını sildi. Ayrılık iddialarının ardından Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius ile Instagram'dan takipleşen Adriana Lima'nın yeni aşka yelken açtığı haberleri çıktı. Manken Adriana Lima, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda hakkında çıkan aşk iddialarına ateş püskürdü.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTIĞI HABERLERİ ÇIKTI 

Magazin gündeminden düşmeyen aşklarıyla bilinen yazar Metin Hara ve Adriana Lima ilişkisi adeta arap saçına döndü. Geçtiğimiz günlerde Adriana Lima'nın Metin Hara'yı sosyal medyadan takipten çıkması, ayrılık iddialarını gündeme getirmişti. Ardından Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius ile Instagram'dan takipleşen Adriana Lima'nın yeni aşka yelken açtığı haberleri çıktı.

ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Manken Adriana Lima, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda hakkında çıkan aşk iddialarına ateş püskürdü.

"YETER"

Ünlü model "Hiç tanışmadığım biriyle flört ettiğimi öne süren sahte haberler üreten Türk medyasına. Gerçek olmayan haberler üretmeyi bırakın. YETER" diye tepki gösterdi.

metin hara ıle ayrıldıgı ıddıa edılen adrıana lıma suskunlugunu bozdu

 

 

Yorumlar