Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur Müslüm filmine dava açıyor kişiliğimi zedelediniz!

Muhterem Nur Müslüm filmine dava açıyor! Filmin yapımcısı Nuri Yıldırım'a ''Aslı olmayan aşağılayıcı sözler için hakkınızda dava açıyorum'' dedi.

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur Müslüm filmine dava açıyor kişiliğimi zedelediniz!
-A A+

Müslüm filmiyle ortalığı kasığ kavuran Müslüm Gürses'in hayatını konu alan sinema filmini 5 milyondan fazla kişi izledi. Filmin yaptığı büyük hasılat hakkında bir sürü dedikoduların ortaya atılmasıyla sessizliğini bozan Muhterem Nur 'Müslüm' filminin yapımcısına dava açacağını açıkladı! Filmin yapımcısı Nuri Yıldırım'ın 950 bin TL aldığını söylemesi üzerine Muhterem Nur Sessizliğini bozdu. Nur, "Ben böyle bir para almadım. Aslı olamayan aşağılayıcı sözler için hakkınızda dava açıyorum" dedi.

''Müslüm'' filmiyle yeni iddiaların ortaya atılmasıyla ortalık karıştı! Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur katıldığı bir programda filmin hasılatı hakkında ''Filmden bir kuruş almadım'' demişti. Filmin yapımcısı ve ortağı olan Nuri Yıldırım ise Muhterem Nur'un yaptığı açıklamaların ardından filmden Muhterem Nur'un 950 bin lira aldığını söyledi. Ancak Yıldırım'ın yaptığı bu açıklama üzerine Muhterem Nur, "Nuri Yıldırım bey, benim Müslüm filminden 950 bin TL aldığım hakkında açıklama yapmış. Ben böyle bir para almadım. Aslı olamayan aşağılayıcı sözler için hakkınızda dava açıyorum" dedi.

AYLIK 2 BİN TL İLE GEÇİNİYORUM!

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, katıldığı bir programda film hakkında görüşlerini yorumlayarak hayaını nasıl geçindirdiği hakkında açıklama yapmıştır. Muhterem Nur, 'Yurt dışından ve Türkiye'den aldığım emekli maaşı ile ayda elime 6 bin lira geçiyor, evimin aidatı ve yanımda çalışanların maaşını verdikten sonra 2 bin TL kalıyor. Onunla geçiniyorum' demişti.

PARA ALMADIM DEMİŞTİ

4,5 milyon kişi tarafından izlenen Müslüm filmiyle ilgili şaşırtan bir açıklama da yapan Muhterem Nur "Mustafa Bey'den bir kuruş almadım, almayı da düşünmedim. Para verirse jest olur" demişti. Bunun üzerine filmin yapımcısı Mustafa Uslu şöyle açıklama yapmıştı:

"Tanıştığım ilk günden beri Muhterem Nur hanımefendiyi Muhterem Anne olarak görmekteyim. Tarafımdan Muhterem Anne'ye maddi ve manevi her konuda ne gerekiyorsa yapılmaktadır ve yapılmaya devam edecektir."

DAVA AÇIYOR!

Müslüm filminin diğer ortağı Nuri Yıldırım ise Muhterem Nur'un Müslüm filminden 950 bin TL aldığını söyledi. Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, Nuri Yıldırım'ın açıklamaları üzerinde sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

"Türk halkına ve sevenlerimize bir duyuru lütfen. Cuma günü bir gazetede beni küçük düşürücü ithamlarda bulunan Müslüm filminin diğer ortağı Nuri Yıldırım bey, benim Müslüm filminden 950 bin TL aldığım hakkında açıklama yapmış. Ben böyle bir para almadım. Dahası da var. Nuri Bey'in açıktan bana 200 bin TL verdiğini Beyaz TV'den duydum çok rica ediyorum. Bu 200 bin TL başka bir sözleşmeye aittir. Ben Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu'ya verdim. Şahsiyetinize yakışmadı bu hareket Nuri bey. Aslı olamayan aşağılayıcı sözler için hakkınızda dava açıyorum. Kişiliğimi zedelediniz. Şahsiyetinize yakıştıramadım."