Nur Fettahoğlu kimdir küvette paylaştığı fotoğrafı olay oldu!

'Kardeş Çocukları' dizisinde başarılı bir oyunculuk sergileyen Nur Fettahoğlu'nun paylaştığı küvet pozu sosyal medyada olay oldu.

Nur Fettahoğlu kimdir küvette paylaştığı fotoğrafı olay oldu!

Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu'nun, sosyal medya hesabından paylaştığı çıplak küvet pozu olay yarattı. Fettahoğlu küvette çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü oyuncu fotoğrafın açıklamasına, "Fotoğraf sahneden, panik yok" yazdı. Ancak sosyal medyadan gelen kötü yorumlar üzerine paylaştığı fotoğrafı silerek "Değer yargıları ne kadar da sığlaştı değil mi" notuyla yeni bir paylaşım yaparak kızgınlığını dile getirdi.

''FOTOĞRAF SAHNEDEN PANİK YOK''

Nur Fettahoğlu küvette çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Eleştiri yağmuruna tutulan Fettahoğlu fotoğrafın açıklamasına, "Fotoğraf sahneden, panik yok" yazdı.

"DEĞER YARGILARI SIĞLAŞTI"

Ancak sosyal medyadan gelen yorumlar ardından sinirlenip pozunu silen güzel oyuncu "Değer yargıları ne kadar da sığlaştı değil mi" notuyla yeni bir paylaşım yaparak kızgınlığını dile getirdi.

NUR FETTAHOĞLU KİMDİR? 

Nur Fettahoğlu beş çocuklu Karadenizli bir ailenin dördüncü çocuğu olarak Almanya'da dünyaya geldi. Aslen Rize’lidir. Babası Sinan Fettahoğlu, annesi Fatma Fettahoğlu’dur. SKY Türk'ün haberspikeri Selvinaz Fettahoğlu ablasıdır. Doğumundan kısa bir süre sonra yurda geri dönen ailesiyle İstanbul'da yaşamaya başlayan Fettahoğlu, sırasıyla Beşiktaş Lisesi ve Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Çeşitli bankalarda görev aldıktan sonra kariyerine Sky Turk'te borsa spikerliği yaparak devam etti. Bu kısa sürecin ardından dizilere transfer olan Fettahoğlu, Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı'nda roller aldıktan sonra, Kanal D'nin büyük prodüksiyonu Aşk-ı Memnu'da Peyker rolüyle dikkatleri üzerine çekti. 2 Ağustos 2008 tarihinde borsacı Murat Aysan'la dünyaevine girip Nur Aysan adını aldı. 7 Nisan 2011 tarihinde sesiz sedasız boşandılar.

nur fettahoglu kuvet pozu!

 

 

 

Yorumlar