Oyuncu Hasan Kaçan'dan Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz afişleri hakkındaki paylaşımına tepki!

15 Temmuz afişlerindeki karikatür çizimlerinden hoşlanmadığını söyleyen şarkıcı Gökhan Özoğuz, oyuncu Hasan Kaçan'la sosyal medyada birbirine girdi.

Oyuncu Hasan Kaçan'dan Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz afişleri hakkındaki paylaşımına tepki!

15 Temmuz afişlerindeki karikatür çizimlerinden hoşlanmadığını söyleyen şarkıcı Gökhan Özoğuz'a ilk tepki oyuncu Hasan Kaçan'dan geldi. Kaçan, Özoğuz'un paylaşımlarına sosyal medyada hesabından cevap vererek sitemde bulundu. 15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişiminin üçüncü yıl dönümünde  iki ünlü isim arasında yaşanan afiş tartışması olay oldu. 

AFİŞLERE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz için hazırlanan bazı afişlere tepki gösterdiği paylaşımında "Bu çizimlerinden nefret ediyorum. Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor. Türk askeri olgunun itibarını zedeler mi diye düşünmeden konması korkunç. Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" dedi.

Oyuncu Hasan Kaçan'dan Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz afişleri hakkındaki paylaşımına tepki!

''ŞEHİT EVİNDE EDEPLE SUSULAMAYACAĞINI DA MI ÖĞRENEMEDİN''

Özoğuz'un paylaşımına tepki gösteren oyuncu Hasan Kaçan ise "Çizimlerden değil darbecilerden nefret edeceksin Gökhan! Alçak darbeciler 251 evladımızı şehit etti Gökhan! 251 can toprak altında Gökhan! Büyüklerinden hiç bir şey öğrenmediysen, şehit evinde edeple susulacağını da mı öğrenmedin Gökhan! Bu memleket şehit evi Gökhan! Sus Gökhan!" yorumunu yaptı.

Oyuncu Hasan Kaçan'dan Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz afişleri hakkındaki paylaşımına tepki!11"ASKERİMİZİ YEDİRTMEYİZ"

Bunun üzerine Özoğuz, "Hasan biz senden iyi biliriz vatanı milleti kayıtsız şartsız sevmeyi de, darbeyi nasıl lanetleyeceğimizi de, o geceki 252 tane şehidimizi nasıl yad edeceğimizi de. O afişlerde darbeci askerlerin resimleri olmadığı sürece Türk askerini temsil eder. Askerimizi de yedirtmeyiz" dedi.

 

Yorumlar