Acun Ilıcalı'dan Dominik'te 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı

Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia edilen Acun Ilıcalı Instagram hesabından Sevgililer Günü paylaşımı yaptı. kızları ile beraber olduğu fotoğrafı paylaştı.

Acun Ilıcalı'dan Dominik'te 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımı

Şeyma Subaşı ile olan evliliğini bitirdikten sonra kendisini işe ve kızlarına adayan Acun Ilıcalı hakkında Itır Esen ile aşk dedikoduları dolaşmaya başladı. Aşk iddialarına herhangi bir yanıt vermeyen Ilıcalı Sevgililer Günü'nde Instagram hesabından kızları ile beraber çekildiği fotoğrafı paylaştı. Ilıcalı'nın sevgililer günü paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alıp yorum yapmuruna tutuldu. 

ITIR ESEN'DEN SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMI!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor Türkiye-Yunanistan'ın Youtube programı için anlaşan Itır Esen, sevgililer günü için samimi açıklamalarda bulundu. Esen, "Bir ailem olsun... Biriyle yaşlanmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Bunun üzerine Sevgililer Günü'nde Acun Ilıcalı'nın da paylaşım yapıp yapmayacağı merak edilirken, Acun Ilıcalı kızları ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı. İşte Acun Ilıcalı'nın Sevgililer Günü'ne özel sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım...

acun ılıcalı sevgililer günü paylaşım

 

Yorumlar