Asena Atalay'a oğlunu almak için velayet davası açan Caner Erkin'e kötü haber!

Ünlü futbolcu Caner Erkin, oğlu Çınar Erkin'in velayet davasını almak için eski eşine velayet davası açmıştı. Ancak mahkemeden ünlü futbolcuya kötü haber geldi!

Asena Atalay'a oğlunu almak için velayet davası açan Caner Erkin'e kötü haber!

Ünlü futbolcu Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay yüzünde oğlu ile fazla zaman geçiremediğini ve bu yüzden oğlu Çınar Erkin'in velayetini eski eşinden almak için velayet davası açmıştı. Mahkeme bunun üzerine 7 yaşındaki Çınar Erkin'i dinledi ve velayet davasının annesinde kalmasına karar verildi. Bunun üzerine açıklama yapan Asena Atalay ''Gerçek sevgilime kavuştum'' dedi.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'nde bugün görülen davaya taraf avukatları katıldı. Mahkeme Caner Erkin'in açtığı davayı reddederek velayetin Asena Atalay'da kalmasına hükmetti.

MAHKEME 7 YAŞINDAKİ ÇINAR'I DİNLEDİ!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin oğlu Çınar'ın (7) velayetini almak için eski eşi Asena Atalay'a 2017'de açtığı davada 'sosyal inceleme raporu' hazırlandı ve mahkemeye sunuldu. Raporda, baba-oğulun daha sık görüşmesi için yeniden düzenlenme yapılması gerektiği belirtildi. Caner Erkin, şu anki eşi Şükran Ovalı, eski eşi Asena Atalay ve oğulları Çınar dinlendi.

ÇINAR'A ŞÜKRAN OVALI'YI SORUNCA...

Çınar, babasının yeni eşi Şükran Ovalı ile iyi ilişkilerinin olduğunu, birlikte güzel, keyifli zamanlar geçirdiklerini söyledi. Çınar babasıyla daha sık görüşmek ve evinde daha çok kalmak istediğini belirtti.

ESKİ EŞİNİ SUÇLADI!

Caner Erkin oğluyla görüşme konusunda problem yaşadığını, Asena Atalay'ın bahane üretip buna engel olduğunu belirtti. Çınar'ın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşıladığını belirten ünlü topçu, eski eşinin bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ettiğini, bunları ödediğini söyledi.

"GERÇEK SEVGİLİME KAVUŞTUM"

Velayet davasının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına açıklama yapan Asena Atalay, "Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü ve ben gerçek sevgilime kavuştum" dedi.

asena atalay caner erkin oğlullarının velayet davası sonuçlandı

 

Yorumlar