18-24 Şubat haftalık burç yorumları

18-24 Şubat haftalık burç yorumları elmaelma.com'da. Hande Kazanova'nın 18 Şubat haftası burç yorumlarında en önemli gün 19 Şubat'taki Dolunay etkileri.

18-24 Şubat haftalık burç yorumları

18-24 Şubat haftalık burç yorumları Hande Kazanova'nan anlatımıyla elmaelma.com'da. 18-24 Şubat haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu aşk, para, kariyer, iş yorumlarının detayları haberimizde. Haberimizde 18-24 Şubat haftalık burç yorumlarının detaylarını okuyabileceğiniz gibi 19 Şubat Dolunay'ının burçlara etkilerinin detaylarına da ulaşabilirsiniz. 18-24 Şubat haftalık burç yorumlarında hangi burcu ne bekliyor, bu hafta hangi burç nelere dikkat etmeli? Hepsinin yanıtları Hande Kazanova'nın elmaelma.com için anlattığı haftalık burç yorumlarında.

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi olacak. Fikirlerimiz, düşüncelerimiz ve gelecek planlarımız önemli olacak. Özel hayatımızla alakalı göz önünde bulunacağımız ortamlarda ve ilişkimizle ilgili konularda daha ekonomik ve dikkatli hareket etme isteğimizin de yüksek olduğunu görüyoruz. Karşınıza önemli sorumluluklar gelebilir. Maddi konularda ve ikili ilişkilerinizde daha temkinli adımlarla lerleyeceksiniz. Hayata bakış açınız daha keyif verici olacak. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkileşimler hayat girişimlerinizde sizleri destekleyecek sevgili Koç’lar. 19 Şubat’ta bir Dolunay gerçekleşecek. Hem Güneş, Balık Burcu’na geçecek. Bu Dolunay, sıfır derece Başak Burcu’nda oluşacak. İş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda birtakım olayların sonuna gelirken aynı zamanda hayatınızla, kariyerinizle alakalı ya da projelerinizle alakalı konularda da önemli başlangıçların ve duygusal sonuçlanmaların karşınıza geldiğini görüceksiniz. Bu Dolunay’da sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmamanız gerekiyor. Güneş, Balık Burcu’na geçer geçmez biraz kendi köşenize çekileceğiniz, her şeyi içinizde sorgulayacağınız, plan ve programa daha fazla odaklanacağınız bir dönem geçireceksiniz. Bu dönem içeresinde diğer insanlara yardım etmek önem kazanacak. Siz geri planda durup diğer insanlara yardım ettiğiniz müddetçe, hayatınızla ilgili konularda da güzel açılımlar elde edeceksiniz. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler, kariyer ve iş alanlarınızda size fırsatlar sunacak. Abartmamaya özen göstererek, cuma günü en çok bu etkiye dikkat edin. 

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Haftaya ailevi konuların üzerine düşerek giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Seyahat, eğitim, gelecek odaklı birtakım işlerinizde önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Birtakım insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu insanlarla ilişkileriniz daha ciddi bakış açılı ve sorumluluk gerektiren işler ve ilişkiler olacak sevgili Boğa’lar. Mars sizin burcunuza geçti ve hayatınızı biraz hareketlendirdi. Diğer taraftan ev, aile, yuva alanlarında bu hafta başında sizi biraz sinirli ve agresif kılabilir. Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınız, özel girişimleriniz ya da çocukla ilgili konu ve olaylarda hızlı duygusal gelişmeler ve yenilikler karşınıza gelecek. Bu hafta 19’u itibariyle sosyal çevrenizin ve bu alandaki kontaklarınızın artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken, onlar için yapacağınız fedakarlıklar bu hafta içerisinde daha fazla görünür olacak. Diğer taraftan önemli girişimler, parasal konularla ilgili önemli birtakım adımlarda cuma günü abartmadan ve aşırı iyimserlikle hareket etmeye özen gösterin. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Hafta sonu ilişkilerden yana şansınız daha yüksek olacak. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Bu hafta başında iletişimsel temaların ön plana çıktığını görüyoruz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. 21 Ağustos’ta gerçekleşen Tutulma’nın konuları bu hafta başında gözle görünür hale gelecek. Kendinizi biraz sinirli, gergin ve beklenmedik olayların içerisinde bulabilirsiniz. Bu olaylar yakın çevre bağlantılarınızda daha fazla yer edebilir. Ortak parasal konularda sorumlulukla ilerleyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Parayla ilgili konularda iyice düşünerek hareket edeceksiniz, borçlarınız varsa bunları yeniden yapılandırmanın yollarını arayabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlarla olan bağlantılarınız, zorunlulukla ilerleyen bağlantılar olacak ama bir yandan da istediğiniz sonuçları almanız için de bu ilişkilerden fayda sağlayacaksınız. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Ev, aile ve hanenizle ilgili konularda gelişmeler ve duygusal birtakım adımlar devrede olabilir. Diğer taraftan Güneş’in Balık Burcu’na geçmesiyle kariyerinizde ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Kararsızlıklarınız artabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Arkadaşlarınızla beraber yapacağınız işlerde, toplum önü duruşlarınızda birtakım fedakarlıklar altında olacaksınız. Diğer taraftan sanatsal alanda bir işle uğraşıyorsanız bu alanlarda güzel açılımlar ve sonuçlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Çarşamba ve cuma günü bu anlamda sizi destekleyecek. Cuma günü ortak adım atacağınız alanlarda tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Özel hayatınızda da sevdiğiniz insana vereceğiniz sözler onun ailesini bağlıyorsa dikkatli olmakta fayda olacak. Hafta sonu ise fikir ve planlarınızı rahatlıkla istediğiniz şekle sokacaksınız. Özel ilişkinizde ön plana çıkan konularda dikkatli olmalısınız. Hafta sonunuzu gayet iyi geçireceksiniz sevgili İkizler. 

YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Maddi konularda çok çabuk sinirlenebilir ve çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Haftanız bu etkilerle başlayacak sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sorumluluklarla ilerlediğiniz bir dönem olacak. Hem arkadaş çevrenizle olan işleriniz hem ev ve aile alanınız ve özel hayatınızda biraz daha utangaç olacak ve düşünerek adımlar atmaya özen göstereceksiniz. Bu hafta içerisinde sağlam ilişkiler kurmak en büyük arzunuz olacak. Hayata geniş açıdan bakacağınız bir dönem olacak. Maddi konularda sıkıntı ve problemlerinizi rahatlıkla bertaraf edebilirsiniz. 19 Şubat salı günü önemli olacak çünkü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin iletişim ayağınızda yaşanacak. İletişime dayalı işleriniz hızlanabilir, bu alanlarda hızlı birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevre akraba ve kardeşlerinizin hayatında da hızlı gelişmeler bu Dolunay ile beraber algınızı yakın çevre konularınıza çevirecek. Diğer taraftan Güneş’in Balık Burcu’na geçmesiyle hem seyahatlerle ilgili işler hem gelecekle ilgili birtakım konuşma ve durumlar önem kazanacak. Seyahat etmekten ve diğer ülkelerde bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. Çarşamba ve cuma günleri geleceğe yönelik işlerinizde hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Özel hayatınızda da güzel adımlar devrede olabilir. Cuma günü işle ilgili konular hakkında tutamayacağınız sözler verip, abartmamalısınız. Hafta sonu ise planlarınızı ve kafanızdaki düşünceleri çok daha rahat toparlayacaksınız. Kıskançlık etkisi cumartesi günü devrede olacak. Sevdiğiniz insanı çok fazla üzmemelisiniz. 

ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Haftanız Ay, Aslan Burcu’nda iken başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Diğer taraftan Mars’ın 21 Ocak’taki Ay Tutulması’nı tetiklemesi de devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonundan aldığınız bu etkilerle beraber bu pazartesi birazcık daha agresif davranmaya meyilli olabilirsiniz ya da beklenmedik durum ve olaylar hayatınızı farklı bir yöne doğru çekebilir. Bolluk bereket enerjinizin yüksek olduğu haftalardan bir tanesi olacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel planlarınız olacak. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Maddi konular, cebinize giren para, kazanımlarınızla ilgili konularda hızlı gelişmeler bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Bu Dolunay yaşanmadan önce Güneş’te Balık Burcu’na geçecek yani ortak parasal konularda daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Borçlarımı nasıl öderim ya da nasıl yapılandırırım ya da parasal konularda ne yapabilirim diye düşündüğünüz anda bu Dolunay elinize bir para geçmesine neden olabilir sevgili Aslan’lar. Çarşamba ve cuma günleri sizi destekleyen günler olacak. Parasal konularda ve iş hayatınızda güzel seçenekler, kalıcı birtakım adımlar karşınıza gelebilir. Cuma günü tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Hafta sonu sizin için daha keyifli geçecek. Güzel bir hafta diliyorum.

BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Haftaya biraz geri planda durma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Ateş ve su enerjisi bu hafta gökyüzünde etkili olacak. Çocuk ve aşk hayatınızdan yana bir sorumluluk ya da zorunluluk pazartesi günü devrede olacak. Önemli bir ilişkinin, seyahatle ilgili ya da parasal bir konunun sorumluluğu devrede olabilir. Diğer taraftan işle ilgili konularda güzel gelişmeler altında olacaksınız. Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Hayatınız, sağlığınız ve almak istediğiniz kararlar ile ilgili hızlı gelişmeleri ve duygusal kararları karşınıza getirecek. Güneş, Balık Burcu’na geçtiği için ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili hareketlerinizin hızlandığı bir dönem ama bu Dolunay onun tam tersine özel hayatınızdaki konu ve olayların kendi hayatınız üzerindeki etkisini göreceksiniz ve bir sonuca ulaşacaksınız. Yeni başlangıçlar yapacaksınız. Çarşamba ve cuma günleri özel hayatınızda sizi destekleyen günler olacak. Kalıcı adımlar atılabilir ve sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız. Cuma günü Jüpiter’den aldığınız güzel etkileşimlerle biraz abartmaya meyilli olabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Hafta sonu fikir ve düşünceleriniz tam da planladığınız gibi bir hafta sonu geçirmenize neden olacak. Bu yüzden sevdiklerinizle güzel etkileşimler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise kıskançlık etkisine dikkat etmelisiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Sosyal çevre bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla beraber atacağınız adımların etkili olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Aktiviteler, davetler ya da organizasyonlar ve geleceğe yönelik işlerinizde hızlı gelişmeler karşınıza gelecek. Bu hafta başında maddi konularla ilgili alanlarda bazı zorlanmalar, sinirli ve agresif tavırlar devrede olabilir. Diğer taraftan ev ve aile ile ilgili konularda önemli sorumluluklar üstlendiğiniz bir dönem içerisindesiniz. Hem parasal konularda hem evinizin düzeni ve aile hayatınızdaki bireylerin hayatıyla ilgili alanlarda önemli sorumluluklar üstlenecek ve görevlerinizi yerine getireceksiniz. Salı günü gerçekleşecek Dolunay’da bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir sevgili Terazi’ler. Kadersel konularla daha ilgili olabilirsiniz. Vazgeçmek istediğiniz konular ya da kötü alışkanlıklarınız varsa bu Dolunay ve sonrasında tüm bunlara başlamak için gereken gücü üzerinizde bulacaksınız. Mide ve sindirim sisteminize dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınızdaki dengesizler sizi ruhani olarak biraz vurabilir. Bu Dolunay’da sağlığınıza ve tabiki günlük hayatınızın ritmine her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda fedakarlıklarınız yüksek görünüyor. Diğer taraftan ev ve aile alanlarındaki sorumluluklarınızı etkin bir şekilde yerine getirdiğinizde güzel açılımların da karşınıza geldiğini göreceksiniz. Aile içi önemli birtakım konuşmalarınızı çarşamba ve cuma günü hayata geçirebilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenize verdiğiniz sözleri tutamamak bir anlamda sizi ve ilişkilerinizi zorlayabilir. Ev ve aile alanlarınızda kıskanç, baskıcı, manipülatif etkilerden uzak durmalısınız. Onun dışında kafanızdaki planları rahatlıkla uygulayacaksınız. 

AKREP BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Kendinizi göstereceğiniz ve göz önünde olacağınız haftalardan bir tanesi olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Göz önünde olacağınız ortamlarda özel hayatınızda biraz dikkatli olmalısınız. Bu hafta başında sevdiğiniz insanla ufak tefek anlaşmazlıklar bu alanda alacağınız kararları etkileyebilir. Salı günü sıfır derecede Başak Burcu’nda gerçekleşecek Dolunay, arkadaş çevrenizin hayatında önemli konu ve olayları gündeme getirebilir. Bu olayların sizi etkilediğini görebilir ya da olaylara şahit olabilirsiniz. Onlara destek çıkmak için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik işlerinizde hızlı gelişmeler, duygusal kararlar bu Dolunay ile beraber hayatınızın merkezine yerleşecek. Sosyal aktiviteler, davet ve organizasyonlar ile ilgili hassas birtakım oluşumlara açık olacaksınız. İlginizi ve algınızı aşk hayatınıza, özel ilişkilerinize ve çocuğunuza çevirdiğiniz bu dönemde bu Dolunay ile beraber daha fazla sosyal çevreniz üzerindeki etkiler hayatınızda öne çıkacak. Çarşamba ve cuma günleri oldukça keyifli günler olacak. Aşk hayatınız ve harcamalarınız ile ilgili konularda hayat size göz kırpacak. Yakın çevrenizden alacağınız güzel etkileşimler ile istediklerinizi gerçekleştireceksiniz ama cuma günü para harcamalarına biraz kendinizi kaptırabilirsiniz. İstenmedik harcamalar oluşabilir. Riskli birtakım işleriniz varsa cuma günü aşırı iyimserlik size hata yaptırabilir sevgili Akrep’ler. Hafta sonu yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çabuk kıskanmaya, tepki vermeye ve manipülatif davranmaya meyilli olacaksınız. Sevdiklerinizle beraber keyifli bir hafta sonu sizleri bekliyor olacak.

YAY BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Eğitim ayağınız ya da seyahatleriniz bu hafta önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Aklınız uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahatte olabilir. Bu seyahatin planlamaları ile uğraşabilirsiniz. Diğer taraftan hem sağlığınız hem de iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler ve hareketlilik bu alanlarda planlarınızı gölgede bırakabilir. Ya da ani ve hızlı, beklenmedik kararlar alarak buna göre tepki verebilirsiniz. Esnek haftalardan bir tanesi olacak. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer ve işle ilgili konularda hızlı gelişmeler, adımlar ve kararların bu Dolunay ile beraber karşınıza geldiğini göreceksiniz. Salı günü itibariyle Güneş de ev ve aile alanlarına geçecek. Yaklaşık bir ay boyunca eviniz ve aileniz her şeyden önemli olacak. Kendinizi bu alanda ortaya koyacaksınız. Dolunay tam bulunduğumuz alanın karşısında olacak. Yani siz eviniz ve ailenize ilgi göstermek isterken bu Dolunay’da kariyeriniz ve göz önünde bulunacağınız işlerinizle konuşulacaksınız. Bu işlerin daha fazla ön plana geçtiğini göreceksiniz. Dolunay zamanları her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Çarşamba ve cuma günleri önemli günler olacak. Ev ve aile alanlarınızda yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla toparlayacak, özellikle çarşamba günü aile hayatınızda kalıcı adımlar atacaksınız. Cuma günü evle ilgili bir konu ortaya çıkabilir. Kendinizi çok şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz ve olayları çok fazla abartmamalısınız. Bu dönemde büyük girişimlerden de uzak durmalısınız. Hafta sonu maddi konular çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Ailevi konularda kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. 

OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMLARI

Haftanız ortak parasal konularla başlayacak ve bu alanda iyi organize olmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Diğer taraftan riskli birtakım işleriniz varsa görüşme ve konuşmalarda tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Yaşadığınız sıkıntı ve sorunların acısını sevdiklerinizden ve özel hayatınızdan çıkartmaya da meyilli görünüyorsunuz. Bu pazartesi hayatınızla ilgili konularda, kendinizi değiştirmeniz gereken alanlarda önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. İlişkilerinizde mesafeli ve ciddi görünsenizde, aşk hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili konularda sorumluluklarınızı bilecek ve buna göre hareket edeceksiniz. Salı günü bir Dolunay gerçekleşecek. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konular alanında hızlı gelişmeler bu Dolunay ile beraber karşınıza gelecek. Yakın çevre konularınızın önem kazandığı ve iletişim halinde olduğunuz bir hafta olacak. Hayata daha büyük açıdan bakmanız gereken konular bu Dolunay ile karşınıza gelecek sevgili Oğlak’lar. Önemli bir karar alabilirsiniz, önemli bir karar arefesinde olabilirsiniz. Bu kararlar, düşüncenizdeki o kararsızlıkları ve belirsizlikleri bir anlamda silip atacak ve daha rahat hareket edeceksiniz. Çarşamba ve cuma günü önemli iş görüşmeleri ve bağlantılar devrede olacak. Sorumlu duruşunuz ve verdiğiniz sözleri tutma arzunuz iş yaptığınız ve hayatınızda etkili olan insanları gerçek anlamda etkileyebilir. Sizden güzel taleplerde bulanabilirler. İşinizle ilgili konularda önemli anlaşmalar çarşamba günü devrede olabilir. Olayları çok fazla abartmadan yolunuzda ilerlemelisiniz. Aşırı iyimserlikle adım atmamalısınız. Cumartesi günü inatçı yönleriniz ön planda görünüyor. İkili ilişkilerinizde bu etkiye dikkat etmelisiniz. Hafta sonu keyifli etkileşimler devrede olacak. 

KOVA BURCU HAFTALIK YORUMLARI

İkili ilişkiler ve özel hayatınız ile onların detayları bu hafta başında hayatınızda etkili olacak sevgili Kova ve yükselen Kova’lar. Diğer taraftan aile hayatınızda, sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda çabuk tepki vermeye, sinirli ve agresif olmaya meyilli olacaksınız. Önemli bir sorumluluk devreye girecek. Bu sorumluluk hem eğitim hayatınızı kapsayabilir, hem ev ve aile alanlarınızı kapsayabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmak yerine daha ciddi ve olumlu adımlar atarak ve bu sorumlulukları yerine getirerek bu haftadan en etkin şekilde faydalanabilirsiniz. Salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin ortak parasal konularını tetikleyecek ve cebinize giren parayla ilgilendiğiniz bu dönemde, partnerinizin parasıyla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Bütün algınızı buraya çevirebilirsiniz. Bir borç ya da ödeme ortaya çıkabilir. Bunları çözmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularda bir şeyi sonuçlandırmak için önemli adımlarınızı başlatabilirsiniz. Çarşamba ve cuma günleri maddi konularda sizi çok destekleyecek ve beklenmeyen yerlerden göreceğiniz desteklerle kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla bir iş yapıyorsanız çok fazla aldanmamalısınız. Konuşulanlar düşündüğünüz gibi olmayabilir, siz tutamayacağınız sözler altına girebilirsiniz. Bu etkiye cuma günü dikkat etmelisiniz. Hafta sonu bilinçaltınızda biriktirdiğiniz birtakım konular obsesif adımları karşınıza getirebilir. Kendinizi şanslı hissedecek ve önemli planlarınızı devreye koyacaksınız. 

BALIK BURCU HAFTALIK YORUMLARI

İş hayatınız, hizmetle ilgili konular, sağlığınız ile ilgili alanlar bu hafta başında oldukça hareketli görünüyor sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Yakın çevrenizden alacağınız birtakım geri bildirimler hem iş hayatınızda hem sağlığınızla ilgili konularda biraz çabuk tepkiler vermenizi tetikleyecek. Sinirli ve gergin etkiler pazar akşamı ve yeni gelen haftanın başında da hayatınız üzerinde etkisini sürdürebilir. Diğer taraftan bu pazartesi arkadaşlarınızın ve çevrenizin önemli bir sorumluluğunu da üstleneceksiniz. Bu sorumluluklar illa ki arkadaş çevrenizde olmak durumunda değil ama geleceğinize yönelik önemli adımlarınızda dikkatli, temkinli, sağlam ve kalıcı temellerle adım atmak isteyeceksiniz. 19 Şubat salı günü sıfır derece Başak Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin ikili ilişkiler ve özel hayat hanenizde gerçekleşecek. Tam da algınızı kendinize çevirdiğiniz ve kendinizle ilgili planları başlatacağınız bu dönemde bu Dolunay ile beraber özel hayatınıza, ikili ilişkilerinize, insan bağlantılarına ve ortaklı işlerinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir. Karşı tarafın konu ve olayları ile daha fazla uğraşabilir ve buna göre kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta çarşamba ve cuma günleri şahane günler olacak. Hayatınızla ilgili girişimlerinizde önemli ve kalıcı girişimler için çarşamba gününü etkin bir şekilde hayatınıza geçirmelisiniz. Cuma günü kariyerinizde güzel açılımların karşınıza geldiğini göreceksiniz ama abartmadan ve aşırı iyimserlikle hareket etmeden fırsatları değerlendirebilirsiniz. Düşünceleriniz bu hafta çok önemli olacak, yaratım alanında olacaksınız bu yüzden iyi düşünüp, güzelliklerle karşılaşın sevgili Balık’lar. Hafta sonu güzel ve keyifli etkileşimler devrede olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda karşı tarafı yönlendirmeye uğraşmayın. 

Yorumlar