Peker Açıkalın nikahsız baba oldu eleştirilerine cevap verdi!

Üçüncü kez baba olma heyecanı yaşayan Peker Akalın, evlenmeden çocuk yaptınız şeklindeki eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi!

Peker Açıkalın nikahsız baba oldu eleştirilerine cevap verdi!

Ünlü oyuncu Peker Açıkalın kendisi gibi oyuncu olan Çiğdem Koç ile mutlu beraberliklerine devam ediyor. Son zamanlarda ortaya atılan "Nikahsız çocuk yaptınız" eleştirilerine, sosyal medyada evlilik cüzdanını paylaşarak yanıt veren ünlü oyuncu paylaşıma, "Duyanlar ve duymayanlara, meraklılarına, tüm sülaleme, inanmayanlara… Çiğdem Koç Hanım ile evlendiğimizin, evlilik cüzdanının resmî resmidir... Uğuru kaçmasın diye şimdi paylaştık. Bir yastıkta kocamak üzere... İnşallah. Oğlumuz bile var, tosun gibi maşallah!" notunu düştü. 

"UĞURU KAÇMASIN DİYE ŞİMDİ PAYLAŞTIK"

Nikah olmadan evlenmeleri üzerine gelen tepkilere sosyal medya hesabından "Duyanlar ve duymayanlara, meraklılarına, tüm sülaleme, inanmayanlara… Çiğdem Koç Hanım ile evlendiğimizin, evlilik cüzdanının resmî resmidir... Uğuru kaçmasın diye şimdi paylaştık. Bir yastıkta kocamak üzere... İnşallah. Oğlumuz bile var, tosun gibi maşallah!" notunu düştüğü evlilik fotoğrafını paylaştı.

 

peker açıkalın'dan nikahsız baba oldu eleştiriler,ne olay cevap!

Yorumlar