Sıla şiddet davasının ertelenmesinden sonra sessizliğini bozdu ''Şaşırmadım''

Sıla Ahmet Kural'a açtığı kadına şiddet davasının ertelenmesinin ardından sessizliğini bozdu ''Beni hiçbir şey şaşırtmadı''

Sıla şiddet davasının ertelenmesinden sonra sessizliğini bozdu ''Şaşırmadım''

Bir dönem dillere destan aşklarıyla tüm takipçilerini kendilerine hayran bırakan Sıla ve Ahmet Kural arasında yaşananlardan sonra İstanbul 60. Asliye Mahkemesinde açılan davanın ilk duruşmasından sonra basın açıklaması yapmayan Sıla, sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Sıla dava sonrası ilk kez açıklama yaptı. 

''BENİ HİÇ BİR ŞEY ŞAŞIRTMADI!''

Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü şarkıcı Sıla, davanın ertelenmesi sonucunda muhabirlerin mahkeme sonucunu sorulmasının üzerine "Beni hiçbir şey şaşırtmadı, her şey yalan dolan" cevabını verdi.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin ilk duruşma görüldü. Sıla'ya yönelik 'hakaret', 'tehdit' ve 'basit yaralama' suçlarından 5 yıla kadar hapsi istenen Ahmet Kural, ilk duruşma için dün adliyeye geldi.

Sıla Gençoğlu, Duruşma Sonrası Sessizliğini Bozdu: Her Şey Yalan Dolan
Ünlü oyuncunun ardından Sıla da Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na giriş yaptı. İkili ayrılık nedenleri ve olay gecesi hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İfadelerdeki Okan Can Yantır ve 'kanlı gömlek' detayları dikkat çekti. Mahkeme heyeti, duruşmanın 22 Nisan'a ertelenmesine karar verdi.

sıla kadına şiddet davasının ertelenmesinden sonra ilk kez açıklama yaptı

Yorumlar