Reza Zarrab'ın yanına taşınmak isteyen Ebru Gündeş'e ağır suçlama!

ABD'de tutuklanan itirafçı olduktan bir süre sonra lüks hayatına geri dönen Reza Zarrab'ın yanına taşınma kararı alan Ebru Gündeş'e ağır suçlama geldi!

Reza Zarrab'ın yanına taşınmak isteyen Ebru Gündeş'e ağır suçlama!

İran'a yönelik yaptırımların ihlalinden dolayı ABD'de tutuklanan ve itirafçı olduktan sonra lüks hayatına geri dönen Reza Zarrab'ın yanına taşınma kararı alan Ebru Gündeş'e Habertürk yazarı Sevilay Yılman'dan ağır suçlama geldi. Yılman, ''Defalarca yazdım, çizdim bu adam ve karısı Türkiye'yi karalamak için ABD'yle işbirliği yaptılar. "Kızlarının Disneyland'ı görme arzusu filan tamamen senaryonun bir parçası. Mesele Disneyland değil, mesele kapağı tamamen ABD'ye atmak" dediğimde kimisi inanmadı" ifadelerini kullandı. Sevilay Yılman'ın bu söylediklerine Ebru Gündeş'in cevap verip vermeyeceği merak konusu oldu. 

ALARA'NIN BABASINDAN AYRI KALMASINI İSTEMEDİĞİ İÇİN BU KARARI ALMIŞTI

İran'a yönelik yaptırımların ihlal edilmesiyle ilgili Amerika'da görülen davanın önemli ismi Reza Zarrab, itirafçı olduktan sonra New York'ta lüks yaşantısına geri dönmüştü. Ebru Gündeş'in geçtiğimiz günlerde eşi Reza Zarrab'ın yanına taşınma kararı alması ise tartışmaya yol açtı. Gündeş'in taşınma kararında kızı Alara'nın babasından ayrı kalmasını istemediği etkili olduğu öne sürülmüştü.

EBRU GÜNDEŞ'E AĞIR SUÇLAMALAR YÖNELTTİ 

Bu karar, Reza Zarrab ilk gözaltına alınıp tutuklandığında çokça tartışılan bir iddiayı tekrar gündeme getirdi: Reza Zarrab, ABD ile anlaşarak gitti, tatil bahaneydi... Habertürk yazarı Sevilay Yılman o eski tartışmayı hatırlatıp Ebru Gündeş'e çok ağır suçlamalar yöneltti.

İşte Yılman'ın yazısından önemli satır başları;

"O zamanlar dilimde tüy bitti bunu sizlere anlatmak için" diyen Sevilay Yılman, "Defalarca yazdım, çizdim bu adam ve karısı Türkiye'yi karalamak için ABD'yle işbirliği yaptılar. "Kızlarının Disneyland'ı görme arzusu filan tamamen senaryonun bir parçası. Mesele Disneyland değil, mesele kapağı tamamen ABD'ye atmak" dediğimde kimisi inanmadı" ifadelerini kullandı.

"BU ÜLKENİN ALTINI OYMAK İÇİN ANLAŞMA YAPTILAR"

"Bildiğim tek şey, bir kez daha Reza Zarrab ya da diğer bilinen ismiyle Rıza Sarrap! Her ne haltsa… İşte bu arkadaş ve karısı yani Ebru Gündeş… Bu ülkenin altını oymak için anlaşma yaptılar" iddiasını tekrarlayan Sevilay Yılman şöyle devam etti:

Daha Türkiye'deyken üstelik yapılan bu anlaşma gereği de; 'Öt Reza'cım… Bize Türkiye'yi sıkıştıracak bildiğin bilmediğin ne varsa dök! Biz de ABD de de eşin ve kızınla kurmak istediğin hayatı sana verelim!' denilmişti. İşte şimdi o denilen yerine getiriliyor."

"BİLİYORUM Kİ ÇOĞUNUZ ÖFKEDEN DELİYE DÖNÜYOR"

"Ebru Hanım ile kızı Alara hâlâ FBI korumasında olduğu bilinen kocasının yanına taşınıyor" hatırlatması yapan Sevilay Yılman, "Biliyorum ki çoğunuz öfkeden deliye dönüyor bu satırları okudukça. Özellikle de o sesine hayran olduğunuz, ayıla bayıla şarkılarıyla mest olduğunuz Ebru Gündeş'e kızıyorsunuz!" dedi. Yılman yazısını şöyle bitirdi:

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ KALKIP BU HAİN ADAMIN YANINA GİDİYORSUN!

Ve ihtimal diyorsunuz ki; "Senin kocan bunca yıl ekmeğini yediği Türkiye'yi çamurlayarak, karalayarak Amerikalılara sattı. Aylarca bu ülke insanı senin kocanın bu ahlaksızlığı yüzünden hop oturduk hop kalktık. Sayesinde ABD'den dünyanın kazığını yedik. Şimdi sen hiçbir şey olmamış gibi kalkıp bu hain adamın yanına gidiyorsun!"

 

 

Yorumlar