Demet Akalın Mehmet Baştürk'le kavga etti vokallik teklifini kabul etmeyince...

Şarkıyla sosyal medyada gündem olan Mehmet Baştürk isimli genç müzisyen, Demet Akalın'ın vokallik teklifini reddedince ortalık karıştı.

Demet Akalın Mehmet Baştürk'le kavga etti vokallik teklifini kabul etmeyince...

Geçtiğimiz günlerde sevdiği kıza kendini affetirmek için şarkı yapan Mehmet Baştürk'ün videosu sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı. Baştürk'ün sesini beğenen Demet Akalın genç şarkıcıya vokallik teklifinde bulunmuştu. Mehmet Baştürk' ten yanıt gecikmedi. Demet Akalın'ın daveti üzerine sahneye çıkan Mehmet Baştürk, vokallik teklifini reddetti. Teklifi reddedilen Demet Akalın, twitter hesabı üzerinden açtı ağzını yumdu yüzünü. Akalın genç müzsiyene, "Oğlum biz içinde iyi niyet kalmış az insan topluluğuyduk niye bizim duygularımızla oynadınız lan! Pr şirketiyle her şey doğalmış gibi gösteriyorsunuz! Biz de gerçeği yaşarken bu sefer gelip bize laf ederler kurgu diye! notuyla gönderme yaptı. Akalın'ın bu mesajına Baştürk'te kendi Instagram hesabından cevap verdi. 

VİDEOSU PAYLAŞIM REKORLARI KIRMIŞTI 

Sevdiği kıza kendini affettirmek için sokokta söylediği şarkıyla birden sosyal medyanın gündemine oturan genç müzisyen Mehmet Baştürk'ün videosu paylaşım rekorları kırmıştı.

SESİNİ BEĞENDİ, VOKALLİK TEKLİFİNDE BULUNDU

Yıldız Tilbe'nin "Vazgeçtim" şarkısını söyleyen Mehmet Baştürk'ün videosunu fark edenler arasında Demet Akalın da vardı. Demet Akalın, sesini beğendiği Mehmet Baştürk'e vokallik teklifinde bulundu.

DEMET AKALIN'IN VOKALLİK TEKLİFİNİ REDDETTİ 

Demet Akalın'ın daveti üzerine sahneye çıkan Mehmet Baştürk, vokallik teklifini reddetti. Teklifi reddedilen Demet Akalın, twitter hesabı üzerinden açtı ağzını yumdu yüzünü.

OĞLUM BİZ İÇİNDE İYİ NİYET KALMIŞ AZ İNSANIZ

Akalın genç müzsiyene, "Oğlum biz içinde iyi niyet kalmış az insan topluluğuyduk niye bizim duygularımızla oynadınız lan! Pr şirketiyle her şey doğalmış gibi gösteriyorsunuz! Biz de gerçeği yaşarken bu sefer gelip bize laf ederler kurgu diye! notuyla gönderme yaptı.

AKALIN'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Akalın'ın bu mesajına Mehmet Baştürk'ten yanıt gecikmedi. Baştürk anlattıklarına kurgu diyen Demet Akalın'dan özür dileyerek Instagram hesabından şu mesajı paylaştı;

İşte o paylaşım...

demet akalın' vokallık teklıf ettigi mehmet basturkle bırbırıne gırdı

 

 

 

Yorumlar