Masterchef Somer Sivrioğlu'nun eşi Aslı Sivrioğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

Masterchef Somer'in aldattığı eşi Aslı Sivrioğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor soruları merak konusu. Öte yandan Aslı Sivrioğlu Instagram hesabını kapattı.

Masterchef Somer Sivrioğlu'nun eşi Aslı Sivrioğlu kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

Aslı Sivrioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor soruları Masterchef jürisi Somer Sivrioğlu'nun eşini aldattığının ortaya çıkması sonrası gündemde. Aslı Sivrioğlu ile Somer Sivrioğlu'nun boşanacakları kesinleşti. 2 çocuk annesi Aslı Sivrioğlu yaptığı açıklamada eşinin kendisini aldattığını doğruladı. Herkes Aslı Sivrioğlu ile Somer Sivrioğlu hakkındaki detayları Instagram'dan öğrenmek için ünlü şefin eşinin Instagram hesaplarına hücum etti. Aslı Sivrioğlu ise çareye sosyal medya hesaplarını kapatmakta buldu. Aslı Sivrioğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor sorularına gelince. Aslı Sivrioğlu'nun yaşı bilinmiyor zira medyatik bir kişiliği olmayan Aslı Sivrioğlu, eşi Somer Sivrioğlu'nun Masterchef'te jüri olup tanınması sonrası magazin gündemiyle tanıştı. Aslı Sivrioğlu'nun da eşi Somer Sivrioğlu gibi gıda sektöründe. Somer Sivrioğlu'nun restoranlarında işletmecilik görevini yürüten Aslı Sivrioğlu, yıllardır eşiyle birlikte çalışıyor. 

Avustralya’da eşi Aslı Sivrioğlu’yla iki restoranı olan ve daha sonra İstanbul’a MasterChef programında sunucu olmak için gelen Somer Sivrioğlu, eşini İstanbul'da aldattı. Sözcü gazetecisinin haberine göre, görüntülerdeki kadının ise çekim setinde çalışan esmer bir editör olduğu söylendi. Habere göre ikili yaklaşık dört aydır ilişki yaşıyor.

SOMER İNCEOĞLU'NUN EŞİNİ ALDATTIĞI GÖRÜNTÜLER

Bir programda mekanının özel hamburgerini anlatan Hazer Amani’nin arkasında şef Somer Sivrioğlu, yasak aşk yaşadığı iddia edilen esmer editöre sarıldığı açıkça görülüyor. Ayrıca aynı videoda masada Somer Sivrioğlu’nun annesi Ülkü Hanım’ın olduğu ortaya çıktı.

Somer Sivrioğlu'nun eşi Aslı Sivrioğlu'nu aldattığı görüntüler

ASLI SİVRİOĞLU EŞİNİN KENDİSİNİ ALDATTIĞINI DOĞRULADI

Aslı Sivrioğlu, dün Instagram hesabını kapatmadan önce bir açıklama yaparak eşinin kendisini aldattığını doğruladı. 

Aslı Sivrioğlu, "Medyada çıkan haberler doğrultusunda telefonum susmadı. Üzülerek söylemeliyim ki 18 yıldır birlikte olduğum Somer Sivrioğlu'yla olan evliliğimizi çıkan haberlerdeki konu yüzünden bitirme kararı aldık. Zor günler geçiriyorum. Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. İki pırlanta evladımızın bu süreçte olumsuz etkilenmemesi için herkesten saygı istiyorum. Bu süreçte Avustralya'daki ve Türkiye'deki avukatlarım gerekli açıklamaları şahsım adına yapacaktır" dedi.

 Aslı Sivrioğlu kimdir

SOMER İNCEOĞLU KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

25 Mayıs 1971 tarihinde dünyaya gelen Somer'in annesi de şef. Küçük yaşlardan beri yemeğe ilgili olan ünlü isim, Bilkent Turizm Otelcilik'ten mezun olduktan sonra 1996'da gittiği Avustralya'da 23 yıl kaldı.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans için Avustralya'ya gitti. Yurt dışındaki restoranlarda çalışan Somer Sivrioğlu, geleneksel yemeklerimizi barındıran menüsü ile Türk mutfağını tanıttı.

Somer Sivrioğlu'nun Derin adında bir kızı Deniz adında da bir oğlu var.

 

 

Yorumlar