Samet Liçina Altın Zambak Ödül Töreni'nde sunucu Dilay Korkmaz'a verdi veriştirdi!

Kerimcan Durmaz'ın yakında arkadaşı Samet Liçina Altın Zambak Ödül Töreni'nde kendisine mikrofon uzatmayan sunucu Dilay Korkmaz'a verdi veriştirdi!

Samet Liçina Altın Zambak Ödül Töreni'nde sunucu Dilay Korkmaz'a verdi veriştirdi!

Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı Samet Liçina geçtiğimiz gün Altın Zambak Ödül Töreni'ne katıldı. Katıldığı ödül töreninde 'Yılın Instagram Fenomeni' ödülünü almak için sahneye çıkan Samet Liçina teşekkür etmesi için kendisine mikrofon vermeyen sunucu Dilay Korkmaz'a sahnede ''Ödüle layık gördüler ama siz mikrofona layık görmüyorsunuz'' diyerek herkesin içerisinde tepki gösterdi. Ödül töreninden ayrıldıktan sonra Instagram hesabında Zambak Ödül Töreni'ni sunan sunucu Dilay Korkmaz'a ''Yapılan terbiyesizliği gördünüz mü'' diyerek verdi veriştirdi. 

Bu yıl ikincisi düzenlenen Altın Zambak Ödül Töreni'nde Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı Samet Liçina sunucu Dilay Korkmaz ile mikrofon olayı ile damga vurdu. Ödül almak için sahneye çıkan sosyal medya fenomeni Sameç Liçina'ya konuşması için mikrofon vermeyen Dilay Korkmaz geceye damga vurdu. 

''Siz Mikrofona Layık Görmüyorsunuz''

Sahneye 'Yılın Instagram Fenomeni' ödülünü almak için çıkan Samet Liçina teşekkür etmek için mikrofonu alamayında sunucuya dönüp, ''Ödüle layık gördüler ama siz mikrofona layık görmüyorsunuz'' diyerek sahnede herkesin içerisinde tepki gösterince sunucu Dilay Korkmaz, yanlış anlaşıldığını söyleyerek, ''Hiç alakası yok ödülümüz çok" demekle yetindi.

Ödül törenin ardından arabayla eve giderken ödül aldığı videoyu paylaşarak ''Karı mikrofonla aşk yaşamaz mı'' diyerek yeniden paylaşıp, ''Ay yapılan terbiyesizliği gördünüz mü? Ben o ödüle layık görülüyorum, oraya çağrılıyorum. Bunun için zaman ayırıp hazırlanıyorum ve oraya geliyorum. Ödül alıyorum tabi ki teşekkür edeceğim. Ama buna izin verilmiyor. Bence bu tür kaliteli isimlerin olduğu organizasyonlarda sunucuların kalitesine de özen gösterilmeli bence. Ben hanımefendiyi hiç tanımıyorum, benimle derdi olup olmadığını da bilmiyorum. Orada başını öne eğdirmeseydim herhalde bu gece rahat uyuyamayacaktım.'' diyerek Dilay Korkmaz'a gönderme yaptığı videoyu Instagram hesabında paylaştı.

samet liçina altın zambak ödül töreninde sunucu dilay korkmaza verdi veriştirdi

Yorumlar