Selin Ciğerci kimdir hayatı beyaz perdeye taşınıyor!

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci'nin hayatı beyaz perdeye taşınıyor!

Selin Ciğerci kimdir hayatı beyaz perdeye taşınıyor!

Cinsiyet değiştirerek kadın olan sosyal medya fenomeni ve Dj Selin Ciğerci sevdiklerini şaşırtmaya devam ediyor. Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre ünlü fenomen hayatındaki zorlukları, pes etmeden verdiği mücadeleyi beyaz perdeye taşıyor. 

YÖNETMENİLİĞİNİ KENDİSİ YAPACAK 

Selin Ciğerci, 2020 yılında çekmeyi düşündüğü filmde yönetmenliğe de soyunacak. Hem kendisi çekecek hem kendisi oynayacak.

''SÜPRİZLERİMDE OLACAK''

Hayatının en önemli evrelerini anlatmaya hazırlanan Ciğerci ''Hayatımın en önemli, en zorlu süreçlerini sevenlerimle buluşturacağım. Sürprizlerim de olacak. Filmde hayatıma dair tüm detaylar en gerçekçi haliyle beyaz perde de toplanacak'' dedi.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci’nin eski adı Okan’dı. DJ’lik yaparak hayatını sürdüren Selin Ciğerci’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Verdiği bir röportajda cinsiyet değiştirmek istediğini ve babasının ailesinin bunu istemediğini belirten Selin Ciğerci ameliyat parasını annesinden aldığı harçlıklar ile gerçekleştirdiğini belirtmişti. Son dönemin fenomen isimlerinden Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen Selin Ciğerci bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu söylemiş ancak isim vermemişti. Demet Akalın ile yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor. Sosyal medya paylaşımları ve yorumlarıyla sık sık adından söz ettiren Selin Ciğerci, 2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkardı. Selin Ciğerci'ye ilk şarkısında Ebru Polat eşlik etti.

Yorumlar