Sinan Akçıl Burcu Kıratlı ikinci kez evleniyor yeniden evlenme teklifi etti!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ve eski oyuncu eşi Burcu Kıratlı ikinci kez evleniyor Paris'te ikinci evlilik teklifini yaptı!

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı ikinci kez evleniyor yeniden evlenme teklifi etti!

Amsterdam'da yakın çevresiyle sadece bir nikah ile evlenen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 6 Eylül'de boşanmıştı! Ancak kısa bir süre sonra evliliklerini bir inat uğruna bitirdiklerini ve birbirlerini hala çok sevdiklerini söyleyen Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ikinci kez evlenme kararı aldı! 6 Eylül'e evliliklerini tek celsede bitiren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 24 Eylül'de Milad notunu paylaşarak barıştıklarını açıklamıştı. Akçıl Paris'te eski eşi Burcu Kıratlı'ya ikinci kez evlenme teklifi etti! Burcu Kıratlı Sinan Akçıl ikinci kez ne zaman evlenecek? Sinan Akçıl Burcu Kıratlı ikinci evliliğini nerede yapacak? İşte Sinan Akçıl Burcu Kıratlı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar Elmaelma.com'da!

Büyük bir aşkla evlilik adımını atan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Amsterdam'da evlenmişti. Ancak sadece 9 ay evli kalabilen çift anlaşamadıklarını belli ederek 9 Eylül'de boşanmıştı. Boşandıktan 13 gün sonra yeniden barışan çift sosyal medya hesabından ''Milad'' notu ile paylaşım yaparak yeniden barıştıklarını açıklamıştı. 

burcu kıratlı sinan akçıl ikinci kez evleniyor

Geçtiğimiz haftalarda Paris'e giden çift Fransa sokaklarında el ele gezerken görüntülenmişti. Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'ya ikinci kez evlenme teklifi ettiği ve Burcu Kıratlı'nın teklifi kabul ettiği öğrenildi.

 

 

 

 

Yorumlar