Rami Malek Daniel Craig hakkında kan donduran itiraf ''Kendine çekip öptü''

Dünyaca ünlü oyuncu Rami Malek James Bond filmindeki rol arkadaşı ünlü oyuncu Daniel Craig'in kendisini dudaktan öptüğünü itiraf etti!

Rami Malek Daniel Craig hakkında kan donduran itiraf ''Kendine çekip öptü''

Queen filminde başarılı performansi ile adından bahsettiren dünyaca ünlü oyuncu Rami Malek James Bond filmindeki rol arkadaşı dünyaca ünlü oyuncu Daniel Craig'in kendisini dudağından öptüğü itirafı kan dondurdu! 25. Bond filminde kötü karakteri canlandıran Oscarlık 38 yaşındaki oyuncu Rami Malek, Daniel Craig hakkındaki itirafı kan dondurdu! Rami Malek kimdir? James Bond filminde hangi karateri canlandırıyor? İşte Rami Malek hakkında merak edilen tüm detayları Elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren Mercury'nin hayatını ele alan Queen filminde sergilediği üstün performansı ile Oscar'ı kapan 38 yaşındaki yıldız oyuncu Rami Malek James Bond filmindeki rol arkadaşı 51 yaşındaki Daniel Craig hakkında yaptığı kan donduran itirafı olay oldu!

''Bir Anda Çekip Beni Öptü!''

Çekimleri devam eden James Bon filminde '007'yi oynayan 51 yaşındaki ünlü oyuncu Daniel Craig'in düşmanını canlanlandıran Rami Malek katıldığı bir programda kendisine yöneltilen bir soruya verdiği cevapla magazin dünyasının odak noktası oldu! 51 yaşındaki ünlü oyuncu Craig'le çalışmak nasıl bir duygu sorusuna, Rami Malek, ''Karmaşık bir sahne vardı. Onun provasında bir yandan da beyin fırtınası yapıyorduk. Saatler süren sohbet sırasında Craig, bir anda beni kendine çekip öptü" diyerek sözlerine ''Benim için zor bir deneyimdi'' şeklinde devam etti.

rami malek daniel craig

 

 

 

Yorumlar