Seren Serengil ve Yaşar İpek ayrıldı ayrılığın sebebini Serengil açıkladı!

Bir süre önce ilişkilerinin olduğu ortaya çıkan ve gündemde bomba etkisi yaratan Seren Serengil ve Yaşar İpek aşkı bitti!

Seren Serengil ve Yaşar İpek ayrıldı ayrılığın sebebini Serengil açıkladı!

Gündemde çok konuşulan ve 2018'e aşklarıyla bomba etkisi yaratan ilişkilerden biride Seren Serengil ve Yaşar ipek aşkı damgayı vurmuştu! Aşkları magazinde çoğu zaman reyting ve yapmacık olarak anıldı ancak her koşulda inkar eden Seren Serengil ve Yaşar İpek ilişkilerini göz önünde yaşamaya devam ettiler. Katıldıkları davet ve sürekli yan yana olmaları herkesin evlilik tarihlerinin ne zaman alacaklarını beklerken onlar ayrılmayı seçti! Geçtiğimiz gün sosyal medya hesaplarından ayrılıklarını onayladılar!

Yaşar İpek, ''Sevgili arkadaşlar Seren hanım ile ilişkimizi bitirme kararı aldık. Allah herkese kalp rahatlığı nasip etsin. Hayırlı geceler" paylaşımını yaptı. Ardından Seren Serengil'de ayrılıkları hakkında sosyal medya hesabından, ''Sana kötü günler de yanımda olduğun elimi tuttuğun her an için çok teşekkür ederim. Öyle değerliydi ki yanımda ki duruşun, yeni bir ilişkiden çıkmıştım ve asla ne aşk ne ilişki aklımın ucundan geçmediği bir dönem de tuttuğun eli bırakamadım ve sana kayıtsız kalamadım! Bende seni mutlu edebilmeyi çok istedim çok denedim biliyorsun ama sanırım başaramadım sana yetmedi, inandıramadım daha da fazla seni mutsuz etmek sana haksızlık olurdu. Zamansız başlayıp zamansız bitti belki ama sevgiyle saygıyla iyi temennilerle bitti... Ben biraz belki de yalnız kalmalıyım... Mutlulukların en büyüğü senin olsun.'' paylaşımını yaptı. Daha sonra Serengil'in bir takipçisine ''O istedi ayrılığı ben değil.” cevabını vererek ayrılığın Serengil'den değil Yaşar İpek'ten olduğunu belirtti.

yaşar ipek seren serengil aşkı bitti

seren serengil yaşar ipek ayrıldı

Yorumlar 1 yorum