Serenay Aktaş kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor Hakan Sabancı'nın yeni aşk bombası

Serenay Aktaş kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor soruları Hakan Sabancı'yla aşk iddiaları sonrası gündemde. Hakan Sabancı'nın yeni aşkı Serenay mı?

Serenay Aktaş kimdir, kaç yaşında ne iş yapıyor Hakan Sabancı'nın yeni aşk bombası

Survivor Serenay Aktaş, sosyetenin gözde bekarı Hakan Sabancı'yla mı beraber. Hakan Sabancı'nın adı bir süredir sosyetenin bir diğer genç üyesi Dila Tarkan'la anılıyordu. Hatta Hakan Sabancı'nın geçen hafta ABD'deki Coachella Festivali'ne Dila Tarkan ile gittiği konuşuluyordu. Ancak İstanbul'a dönen Hakan Sabancı dün gece resmen ters köşe yaptı. Hakan Sabancı ile oyuncu Serenay Aktaş önceki akşam Karaköy'de romantik bir akşam yemeğinde buluştu. Çiftin sohbet ve kahkaha dolu gecesi yaklaşık 4 saat sürdü. Görüntülendiklerini fark eden çift yemek yedikleri restoranının iç bölümünde başka bir masaya geçtiler. Restoran çıkışında ise çift yan yana görüntü vermedi.

Hakan Sabancı ısrarlı sorular üzerine ''Arkadaşlar her şey gördüğünüz gibi. Güzel bir karar aldık. Daha sonra uzun uzun konuşuruz'' deyip hızla VIP minibüsüne bindi.

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

Survivor yarışmasıyla tanınan ve bu yarışma ardından da konuşulan futbolcu Serenay Aktaş , 1 Ekim 1993 tarihinde dünyaya geldi.. Futbolculuk kariyerinin yanı sıra farklı dizilerin kadrosunda yer aldı. 15 yaşında Zeytinburnuspor'da futbol hayatına başlayan Serenay Aktaş iki sezon sonra 1207 Antalyaspor'a transfer oldu.Santrafor mevkiinde görev yapan Aktaş, 1207 Antalyaspor forması ile oynadığı resmi maçlarda ise 19 maçta 24 gol kaydetti.21 Ocak 2015 tarihinde 2. Lig takımlarından 1207 Antalyaspor'da 3 sezon oynayan Serenay Aktaş, 3. Lig'de yer alan Beşiktaş'a transfer oldu. 

SERENAY AKTAŞIN KADROSUNDA YER ALDIĞI DİZİLER

Meryem.
Acil Aşk Aranıyor. 2015 - 2016. Zeynep.
Kaçak Gelinler. 2014 - 2015.
Muhteşem Yüzyıl. 2011 - 2014. Ayşe Hatun.
Türk Malı 2010.
Kanıt. 2010.

Serenay Aktaş Hakan Sabancı

 

 

 

Yorumlar