Şeyma Subaşı Instagram'da siyah bikisiyle dünyaya meydan okudu!

Dünyayı karış karış gezen Şeyma Subaşı Instagram hesabında Formentera tatiline çıkan Subaşı, siyah bikiniyle verdiği poz sosyal medyayı salladı.

Şeyma Subaşı Instagram'da siyah bikisiyle dünyaya meydan okudu!

ACun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla dünyayı turlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Subaşı, Formentera'da güneşin ve denizin keyfini çıkarırken siyah bikiniyle yaptığı paylaşım sosyal medyaya damga vurdu. Dünyayı karış karış gezmeye devam eden Subaşı İspanya'nın tatil merkezlerin Formentera'da denizin ve güneşin keyfini çıkarıyor. Sosyal medyada sık sık paylaşım yapan Subaşı Formentera paylaşımlarında siyah bikinili pozu olay oldu.

SİYAH BİKİNİLİ FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Sık sık dünyanın farklı yerlerine tatile çıkan Şeyma Subaşı'nın uğrak yeri bu sefer İspanya oldu. İspanya'nın tatil merkezlerinden olan Formentera'da güneşin ve denizin keyfini çıkarıyor. Şeyma Subaşı'nın Formentera'dan yaptığı siyah bikinili pozu sosyal medyaya damga vurdu. 

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra kızı Melisa'nın velayetini Ilıcalı'ya veren Şeyma Subaşı dünyanın çeşitli yerlerinde sık sık tatil yapmaya devam ediyor. Hız kesmeden yurt dışı tatillerine devam eden Şubaşı Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. 

DÜNYAYI KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

Dünyanın farklı yerlerine seyahat eden Şeyma Subaşı son olarak İspanya'nın gözde tatil yerlerinden biri olan Formentera Ada'sı oldu! Formentera'da denizin ve güneşin keyfini çıkaran Şeyma Subaşı, çektirdiği siyah bikinili fotoğrafı sosyal medyayı salladı! Şubaşı'nın siyah bikinili fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

İşte Subaşı'nın Formentera tatilinde sosyal medyada olay olan fotoğrafı...

şeyma subaşı siyah bikinili fotoğrafı

Yorumlar