Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia görüntülü konuşmalarını paylaştı!

Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile görüntülü konuştuğu anları Instagram hesabından paylaştı! Konuştuğu anların fotoğrafın takipçileriyle paylaştı!

Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia görüntülü konuşmalarını paylaştı!

Acun Ilıvalı ile geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Şeyma Subaşı kısa bir süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Subaşı Guido Senia ile bir arada olduğu fotoğrafları Instagram hesabında paylaşmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisiyle vakit geçirmek için sık sık yurdışı seyahatlerine çıkarken sonra olarak Guido Senia Şubaşı'nı görmek için İstanbul'a gelmişti. Aşkın ilk fotoğrafını Şeyma Subaşı ve Guido Senia sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından Senia ile facetime yapan Şeyma Subaşı ve Guido Senia konuşmaların görünütlerini çekerek takipçileriyle paylaştı. 

SEVGİLİSİYLE HASRET GİDERDİ

Geçtiğimiz akşam Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile facetime yaparak hasret giderdi. Şeyma Subaşı, Guido Senia ile görüntülü konuşurken fotoğrafını çekip sosyal medya hesabından paylaştı. Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz yıl Kasım ayında Silivri Adliyesinde 10 dakikada boşandıktan sonra Acun Ilıcalı Itır Esen'le yeni aşka yelken açtığı haberleri ortalığı kasıp kavururken daha sonra Şeyma Subaşı'nın adı İtalyan Guido Senia ile anılmıştıç Acun Ilıcalı ve Itır Esen aşk yaşıyor mu sorusu habada kalırken Şeyma Subaşı İtalyan Guido Senia ile aşk yaşıyor iddialarını doğrulamıştı.

FACETIME KONUŞMALARINI PAYLAŞTI

Guido Senia ile facetıme konuşmalarının ekran fotoğrafını çeken Şeyma Subaşı görüntülü konuşmaların o anlarını sosyal medyada hikaye kısmında takipçileriyle paylaştı. İşte Şeyma Subaşı ve İtalyan sevgilisi Guido Senia'nın görüntülü konuşmalarından paylaştığı fotoğraf karesi...

şeyma subaşı guido senia görüntülü konuşmaları

Yorumlar