Şeyma Subaşı mini elbisesiyle verdiği pozlar olay oldu!

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı mini elbisesiyle verdiği cesur pozlar sosyal medyada çok konuşuldu!

Şeyma Subaşı mini elbisesiyle verdiği pozlar olay oldu!

Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı sosyal medya hesabında cesur fotoğralar paylaşmaya devam ediyor. Ilıcalı ile evliyken göğüs dekoltesi vermekten kaçınan Şeyma Subaşı boşanma sonrası sınırları zorlamaya devam ediyor! Cesur mini eteği ile koltuk üzerinde verdiği yürek hoplatan pozlarını sosyal medya hesabında paylaşan Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı olay oldu!

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur fotoğraflar ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı geçtiğimiz gün bir geminin güvertesinde verdiği bikinili pozu ile dikkat çekmişti. Ancak son olarak koltuk üzerinde siyah mini elbisesi ile çekilen fotoğrafını paylaşan Subaşı'nın pozu olay oldu.

Siyah Mini Elbisesi Olay Oldu!

Ünlü bir markaya ait olan siyah mini elbisesi ile boy gösteren Şeyma Subaşı koltuğun üzerinde paylaştığı cesur fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra tüm dekolte sınırlarını ortadan kaldıran Şeyma Subaşı koltuğun üzerinde çekilen cesur fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu. Cesur göğüs ve bacak dekoltesiyle tüm dikkatlerini üzerine çeken Subaşı'nın fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni topladı.

şeyma subaşı derin göğüs dekolteli mini elbisesii olay oldu

Yorumlar