Şeyma Subaşı üstsüz fotoğrafı ile sosyal medyada gündem oldu!

Acun Ilıcalı'dan boşnadıktan sonra DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, üstsüz fotoğrafı ile sosyal medyada gündem konusu oldu!

Şeyma Subaşı üstsüz fotoğrafı ile sosyal medyada gündem oldu!

Acun Ilıclaı'dan boşandıktan sonra İtalyan Dj Güido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, son olarak paylaştığı havuz pozuyla sosyal medyaya yine damga vurdu. Havuz başında selfie pozunu paylaşan Subaşı,üstsüz paylaşımı ile sosyal medyada olay oldu. Sosyal medya kullanıcıları selfie pozunu paylaşan Subaşı'nın havuzda çıplak yüzdüğünü ve fotoğrafta üstsüz olduğunu iddia ettiler.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU 

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan Dj Guido Senia ile dolu dizgin aşk yaşayan Şeyma Subaşı magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri. Yaptığı her paylaşımı olay olan Subaşı, bu kez de havuz pozu ile çok konuşulacak gibi duruyor.

HAVUZDA ÇIPLAK YÜZDÜ 

Havuzda göğsünün yarısının göründüğü pozunu paylaşan Subaşı sosyal medyada gündem oldu. Ünlü sosyal medya fenomeninin bazı takipçileri Subaşı'nın havuzda çıplak yüzdüğünü ve fotoğrafta üstsüz olduğunu iddia ettiler. Şeyma Subaşının bu fotoğrafına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum yağdı. Kimi takipçisi Şeyma Subaşı'nı bu paylaşımından dolayı eleştirirken kimi takipçisi ise beğenisini dile getirdi. 

İşte o paylaşım... 

Şeyma Subaşı üstsüz fotoğrafı ile sosyal medyada gündem oldu!

 

Yorumlar