Yaşar İpek'ten 1 aylık hamile olan Seren Serengil düşük yaptı!

Yaşar İpek'in açıklamalarından sonra fenalaşıp hastaneye kaldırılan Seren Serengil 1 aylık bebeğini düşürdü!

Yaşar İpek'ten 1 aylık hamile olan Seren Serengil düşük yaptı!

Son dönemlerde Yaşar İpek ile evliliğinde kriz çıkan Seren Serengil eşi Yaşar İpek'in yaptığı açıklamaların ardından fenalaşarak hastaneye kaldırılmasının ardından kötü haber geldi! Yaşadığı stresli olayların ardından Yaşar İpek'ten 1 aylık hamile olan Seren Serengil bebeğini düşürdü. 

Hastaneye Kaldırıldı! 

Son dönemlerde eşi Yaşar İpek ile yaşadığı olayların ardından geçtiğimiz gün Yaşar İpek'in Seren Serengil için yaptığı açıklamada Serengil'in tüp bebek tedavisinde kendisini kandırdığını söylemesinin ardından Seren Serengil fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Yaşar İpek'ten Şiddet Gördüğünü Söylemişti!

Bir sürederi tüp bebek tedavisi gören Seren Serengill geçtiğimiz ay hamile olduğunu duyurmuştu. Ancak hamilelik haberinden sonra eşi Yaşar İpek ile arası açılan Seren Serengil eşinden şiddet gördüğünü söyleyerek boşanma davası açmıştı.

''Ben Bu Durumu Kabul Edemem'' 

Yaşar İpek, eşi Seren Serengil için, ''Mitokondri nakli'' yaptırdığını söyleyerek ''Soyuma başka soy karışacak. Ben bu durumu kabul edemem" açıklaması yapmasının ardından Seren Serengil fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Bebeğin son durumu merak edilirken Serengil'in düşük yaptığı öğrenildi.

Yorumlar