Düşük yapan Seren Serengil'in paylaşımı gözyaşlarına boğdu!

Eşi Yaşar İpek ile yaşadığı olaylı tartışma sonrası fenalaşarak düşük yapan Seren Serengil bebeğine veda ettiği paylaşımı yürekleri dağladı!

Düşük yapan Seren Serengil'in paylaşımı gözyaşlarına boğdu!

Eşi Yaşar İpek ile yaşadığı sorunlardan sonra apar topar hastaneye kaldırılan Seren Serengil 1 aylık bebeğini düşürmüştü. Kötü haberle yasa boğan Seren Serengil'in Intstagram'da yaptığı duygusal paylaşım gözyaşlarına boğdu. Bebeğine sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla veda sözcüklerini sıralayan Seren Serengil'in veda mesajı büyük ilgi gördü.

Uzun süredir anne olmak için çeşitli tedaviler gören Seren Serengil'in mutluluğu kısa sürdü. Geçtiğimiz haftalarda 1 aylık hamile olduğunu açıklayan Seren Serengil eşi Yaşar İpek ile yaşadığı sorunlardan sonra yüksek tansiyon nedeni ile kanaması başladı. Apar topar hastaneye kaldırılan Seren Serengil bebeğini kaybettiğini duygusal bir mesaj ile sosyal medya hesabından paylaştı.

Seren Serengil'den Bebeğine Duygulandıran Veda!

Bebeğini kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile yürekleri dağlayan Serengil, ''Güzel bebeğim dayanamadınbu kadar küfüre hakarete zulme iftiraya, 'istenmediğim yerde kalmam' dedin gururlu kızım.. Kızım diyorum çünkü hep böyle hissettim ilk günden beri beraber mücadele ettik ama bu kadar kötülüğe senin minicik kalbin dayanmadı sana sahip olabilmek için ne mücadeleler verdim ben ama seni daha fazla koruyamadım  hoşçakal.'' notu iile bebeğine veda etti.

düşük yapan seren serengil bebeğine böyle veda etti

Yorumlar