Begüm Öner kimdir Seksenler dizisinin Elvan'ın son hali şaşırttı 10 kilo verdi!

Seksenler dizisinde Elvan karakteri ile bilinen Begüm Öner 10 kilo verdi son halini görenin ağzı açıkta kalıyor!

Begüm Öner kimdir Seksenler dizisinin Elvan'ın son hali şaşırttı 10 kilo verdi!

Seksenler dizisinde pastanecinin kızı Elvan karakteri ile adından söz ettiren Begüm Öner tam olarak 10 kilo verdi! Verdiği kilolarla takipçilerinden tam not alan güzel oyuncu Begüm Öner 2019-2020'de TRT1'de yayınlanacak olan Seksenler dizisinde yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor! Ekranların sevilen dizisi Seksenler adlı dizide Elvan karakteri ile adından bahsettiren Begüm Öner 10 kilo vererek adeta iğne ipliğe döndü. 3. sezon ile yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Begüm Öner fazla kilolarından kurtularak son haliyle dikkat çekti!

2012 yılında izleyiciyle buluşan romantik komedi nostaljik bir dizi olan Seksenler dizisi final verdikten iki yıl sonra yeniden izleyiciyle buluşacak. 3. sezon ile 2019-2020'de TRT1'de yayınlanacak olan Seskenler dizisinde rol alan oyuncu Begüm Öner sıkı bir diyete girerek iğne ipliğe döndü. Toplam 10 kilo veren Begüm Öner son haliyle takipçilerinden tam not aldı.

seksenler dizisinin elvanı begüm öner 10 kilo verdi

Seksenler Dizisinin Elvan'ı Begüm Öner Kimdir Kaç Yaşında?

Almanya doğumlu olan Begüm Öner 1992 yılında Türkiye'ye döndü. İstanbulda 10 yaşında ajansa yazılarak şöhret basamaklarını tek tek çıkmaya başladı. Üniversite'de İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik mezunu olan Begüm Öner TRT1 ekranlarında yayınlanan ''Seksenler'' dizisinde rol aldığı ''Elvan'' karakteri ile adını duyurdu.

Yorumlar