İngiliz şov yıldızı Mel B köpeğiyle duş alırken çektiği videosunu paylaştı!

İngiliz şov yıldızı Mel B, köpeğiyle duş alırken çektiği videosunu Instagram hesabından ğaylaşarak sosyal medyada gündem konusu oldu!

İngiliz şov yıldızı Mel B köpeğiyle duş alırken çektiği videosunu paylaştı!

İngiliz şov yıldızı Mel B'den olay video! 44 yaşındaki Mel B, Instagram'dan yaptığı son paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti. Mel B, köpeği ile duş aldığı anları sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. B videoyu "Bu akşamki gösteri için Cooki'ye duşa aldırıyorum" başlığı ile paylaştı. B'nin bu paylaşımı kimi takipçileri tarafından eleştirilirken kimi takipçileri tarafından çok beğenildi. 

KÖPEĞİ İLE DUŞ ADIĞI ANLARI PAYLAŞTI 

Sosyal medyada 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunan İngiliz televizyon yıldızı Mel B, paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. 44 yaşındaki Mel B, bu hafta yapacağı şov öncesi banyoda köpeği ile duş alırken çektiği videoyu Instagram hesabından yayınladı. Mel B'nin bu paylaşımına kısa süre içerisinde beğeni yağdı. Bir kısım takipçisi ise Mel B'yi eleştiri yağmuruna tuttu. Bir takipçisi "Kim köpeği ile duş alır" yorumu yaptı. Bunun yanı sıra sunucunun şov biletlerinin pahalı olmasından dolayı da Mel B'ye  tepki gösterdiler.

İşte o paylaşım... 

mel b köpeği ile duş aldığı anları paylaştı!.

Yorumlar