Şeyma Subaşı'nın leopar desenli bikinisiyle Guido Senia fotoğrafına rekor beğeni!

Guido Senia ile ayrıldığı iddia edilen Şeyma Subaşı leopar desenli bikinisiyle sevgilisi Guido Senia'yla çekildiği fotoğrafa 100 bin beğeni geldi!

Şeyma Subaşı'nın leopar desenli bikinisiyle Guido Senia fotoğrafına rekor beğeni!

Geçtiğimiz haftalarda İtalyan sevgilisi Guido Senia ile ayrıldıkları iddia edilen Şeyma Subaşı Instagram hesabında leopar desenli bikinisi ve sevgilisi Guido Senia ile fotoğraf paylaştı. Ayrılık haberlerine sevgilisi ile çekilen fotoğrafı paylaşarak son noktayı koyan Şeyma Subaşı'nın leopar desenli bikini fotoğrafına 100 bin beğeni geldi! Şeyma Subaşı Guido Senia ile ayrıldığı ve sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları iddia edilmişti. Ancak çıkan ayrılık haberlerine Şeyma Subaşı son noktayı koydu!

Sık sık yurtdışına tatile çıkan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile Ibiza tatile hız kesmeden devam ediyor! Guido Senia ile tatile çıkan Şeyma Subaşı leopar desenli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Sosyal medya hesabında sevgilisi Guido Senia ve leopar desenli bikiniyle fotoğraf paylaşan Subaşı'nın fotoğrafı 100 bin beğeni aldı!

Guido Senia İle Ayrıldığı İddia Edilmişti!

Geçtiğimiz haftalarda Guido Senia ile ayrıldıkları iddia edilen Şeyma Subaşı ayrılık haberlerine sessiz kalmıştı. Ancak sosyal medya hesabında sevgilisi Guido Senia ile fotoğraf paylaşarak ayrılık haberlerine son noktayı koydu.

şeyma subaşının leopar desenli bikinisine 100 bin beğeni

Yorumlar