Nurgül Yeşilçay sevgilisi Necati Kocabıyık'ın romantik evlilik teklifini anlattı!

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Necati Kocabıyık'ın romantik evlilik teklifinin detaylarını anlattı!

Nurgül Yeşilçay sevgilisi Necati Kocabıyık'ın romantik evlilik teklifini anlattı!

Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Necati Kocabıyık'ın evlenme teklifinden detayları anlattı. Nurgül Yeşilçay, bir dergiye verdiği röportajda sevgilisinin romantik evlilik teklifini ''Bir sabah evdeyiz..'' diyerek anlattı. Nurgül Yeşilçay Necati Kocabıyık ne zaman evleniyor? Düğün tarihi belli mi? İşte başarılı oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar...

Ekranların sevilen dizisi 'Gülperi' dizisinin başrol oyuncusu olan Nurgül Yeşilçay, bir dergiye verdiği röportajda uzun süredir aşk yaşadığı Necati Kocabıyık'ın nasıl evlilik teklifi yaptığını ve romantik detayları anlattı! 

HAYATINDA BİLİNMEYENLERİ ANLATTI

Uzun süredir özel hayatını kameralar karşısından uzak yaşayan Nurgül Yeşilçay, verdiği bir röportajda özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. Uzun süredir Necati Kocabıyık ile aşk yaşayan başarılı oyuncu sevgilisinden aldığı evlilik teklifinin detayalarını anlattı. 

Ekranların sevilen dizisi Gülperi ile izleyici karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, bir röportajında dizi ile ilgili ipuçları vererek özel hayatından bazı bilinmeyenleri de açıkladı. Uzun süredir birlikte olduğu Necati Kocabıyık'le evlenecekleri konuşulan güzel oyuncu, aldığı evlilik teklifini anlattı. Yeşilçay, ''Bir sabah evdeyiz, benim için yaptığı müzik listesini açtı. Dinliyoruz, gayet normal rutinlerimize devam ediyoruz, sabah kahvesi falan...'' ifadelerine yer verdi.

nurgül yeşilçay necati kocabıyıkın romantik evlilik teklifini anlattı

'BENİMLE EVLENMEN LAZIM'

Başarılı oyuncu, her kadının hayali olan evlilik teklifinin ayrıntılarını vererek, '' Bir şarkı çıktı birden. Aaa! Onun sesi! Bana özel şarkı bestelemiş! Şarkı şöyle, sıkı durun! 'Benimle evlenmen lazım. Ömür boyu ayaklarını ben ısıtırım. Soğanları ben doğrarım. Seni hiç ağlatmam, hep güldürürüm. Sımsıkı sarılırım. Benimle evlenmen lazım...' Çok romantik bir andı. Aşkım benim'' şeklinde konuştu.

Yorumlar