Sıla'nın Jaguar marka arabasının markası servet değerinde!

Kıyafet harcamalarıyla dikkat çeken Sıla'nın Jaguar marka arabasının fiyatı dudak uçuklattı meğer servet değerindeymiş!

Sıla'nın Jaguar marka arabasının markası servet değerinde!

Son zamanlarda özel hayatıyla sık sık magazin manşetlerine konu olan güzel şarkıcı Sıla'nın arabasının fiyatı dudak uçuklattı! Başarılı şarkıcı Sıla'nın Jaguar marka arabasının fiyatı neredeyse servet değerin olduğu ortaya çıktı! 1 milyon TL değerinde olan Sıla'nın arabası servet değerinde! Son olarak Harbiye'de 4. konserini veren Sıla'nın sezondaki son konserine annesi Ömür Gençoğlu ve babası Şükrü Gençoğlu'da kızlarını yalnız bırakmadı!

Verdiği konserlerde kıyafetlerine harcadığı paraya asla acımayan Sıla her bir konserinde birbirinden şık kostümleriyle dinleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak sezonun Harbiyede 4. konserini verden Sıla sahneye Madonna'nın da yakından takip ettiği bir markanın kıyafetiyle dinleyicilerin karşısına çıktı. 

sılanın jaguar markası arabasının fiyatı dudak uçuklattı

Arabası Servet Değerinde!

Güzel şarkıcı Sıla konserde sevilen şarkılarının seslendirdikten sonra arka kağıdan jaguar marka arabasıyla evinin yolunu tuttu! Ancak arabası ile dikkat çeken şarkıcı Sıla arabasının değeriyle dudak uçuklattı! 1 milyon TL değerindeki arabası ile tüm dikkatleri üzerinde topladı.

 

Yorumlar