Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu paylaştıkları fotoğrafla ayrılık iddialarını çürüttü!

Ayrıldıkları iddia edilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, aşk dolu paylaşımlarıyla o iddiaları çürüttü.

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu paylaştıkları fotoğrafla ayrılık iddialarını çürüttü!

Ayrıldıkları iddia edilen Sinem Koboal ve Kenan İmirzalıoğlu aşk dolu paylaşımlarıyla iddiaları çürüttü. Kobal sosyal medya hesabından, İmirzalıoğlu ile çekilmiş fotoğrafını, ingilizce olarak aşk notunu düşerek paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sinem Kobal'in bir takipçisi paylaşıma, "Umarım kısa zaman içerisinde bir çocuğunuz olur. Çok güzel bir çiftsiniz." yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNİN BEĞENİSİNE SUNDU 

Ünlü oyuncu Sinem Kobal sosyal medya hesabından Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

"ÇOK GÜZEL ÇİFTSİNİZ"

Instagram hesabından paylaşım yapan Kobal'in fotoğrafını kısa süre içerisinde çok sayıda takipçisi tarafından beğenildi. Kobal, fotoğrafa İngilizce olarak, "Aşk" notunu ekledi. Sinem Kobal'in bir takipçisi paylaşıma, "Umarım kısa zaman içerisinde bir çocuğunuz olur. Çok güzel bir çiftsiniz." yorumunu yaptı.

DÜŞÜK YAPTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın hamile kaldığı fakat düşük yaptığı iddiaları gündeme gelmişti. Güzel oyuncu bu haberlerin doğru olmadığını söyleyerek, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı.

Sinem Kabol'dan aşk dolu paylaşım...

Sinem kobal'dan aşk dolu  paylaşım

 

 

 

Yorumlar