TV8'in sahibi Acun Ilıcalı lüks aracıyla kaza yaptı ölümden döndü!

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı lüks aracı ile seyir halindeyken bariyerlere çarparak kaza yaptı ölümden dönen Ilıcalı'nın sağlık durumu belli oldu!

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı lüks aracıyla kaza yaptı ölümden döndü!

TV8'in sahibi yapımcı ve sunucu olan Acun Ilıcalı geçtiğimiz akşam yürekleri ağza getirdi! Lüks aracı ile 0-6 otobanında seyir halindeyken aracının arka lastiğinin parçalanması nedeniyle direksiyon kontrolünü kaybederek bariyerlere çarptı. Kaza esnasında araçtaki yüm hava yastıkları patladı. Kaza sonrası Acun Ilıcalı'nın lüks aracının parçalanmış görüntüleri ortaya çıktı. Aracın paramparça olması sonucu Ilıcalı'nın sağlık durumu merak konusu oldu! Sosyal medya hesabında kaza hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı hayranlarını üzdü!

0-6 otobanında lüks aracı ile kaza yapan yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından kaza hakkında açıklama yaptı. Geçirdiği korkunç kazanın görüntüleri şoke etti! Acun Ilıcalı'nın kaza yaptığı esnada hava yastıklarının hepsinin açılmasıyla Ilıcalı'nın yara almadığı ortaya çıktı. 

Acun Ilıcalı'nın Sağlık Durumu Nasıl?

Lüks aracının arka lastiğinin parçalanması nedeniyle kontrolü kaybeden Acun Ilıcalı sosyal medya hesabında sağlık durumu hakkında, ''Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler" paylaşımını yaptı.

acun ılıcalı kaza yaptı arabası paramparça oldu sağlık durumu nasıl

 

Yorumlar