Yasemin Ergene Özilhan kimdir eşi İzzet Özilhan ile efes maçında saldırıya uğradı!

Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan ile gittiği Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes-CSKA Moskova karşılaşmasında saldırıya uğradı.

Yasemin Ergene Özilhan kimdir eşi İzzet Özilhan ile efes maçında saldırıya uğradı!

Yasemin Özilhan ve İzzet Özilhan geçtiğimiz gün Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes - CSKA Moskova karşılaşmasına gitti. Bir  grup Fenerbahçe taraftarının, Anadolu Efes koçu Ergin Ataman'a küfürlü tezahürat yapmasıyla birlikte saha birden karıştı. Engin Ataman'ın taraftarlara sözlü yanıt vermesiyle olay iyice büyüdü. Yasemin Özilhan ile eşi İzzet Özilhan yaşanan bu kavganın ortasında kaldı. İzzet Özilhan'da kavgaya müdahil olmak zorunda kaldı.  Korku dolu anlar yaşayan güzel oyuncu büyük şok yaşadı.

TARTIŞMALAR YERİNİ KAVGAYA BIRAKTI 

Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes-CSKA Moskova karşılaşmasında iki takım taraftarları arasında tartışma yaşandı. Tartışmaya Anadolu Grubu Yönetim Kurulu üyesi İzzet Özilhan da müdahil oldu. Tartışma kısa süre içeriside yerini kavgaya bıraktı. Yasemin Özilhan, eşini güçlükle tutmaya çalıştı. 

"HER ZAMAN YANINDAYIZ"

Yaşanan arbede sonrasında olayın şokunu çok zor atlatan Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu: "Sen bizi Avrupa'nın en iyi 2'inci Takımı yaptın. Her zaman yanındayız. Maalesef meyve veren ağaç taşlanıyor."

yasemin özilhan ve eşi efes maçında saldırıya uğradı! 3

YASEMİN ÖZİLHAN KİMDİR? 

Bir dönem dizilerin sevilen oyuncusu olan Yasemin Ergene Özilhan, Almanya’nın en büyük ikinci şehri olan Hamburg’da, 22 Ocak1985 tarihinde dünyaya geldi. İlk olarak 2002 yılında Koçum Benim ve 2004 yılında Ah Be İstanbul adlı dizilerde kamera karşısına geçen Ergene, 2004 yılında vizyona giren Vizontele Tuuba filmi ile de ilk sinema deneyimini yaşadı. Çocuğun Var Derdin Var adlı dizinin çekimlerinden sonra kısa bir süre oyunculuğa ara veren Ergene, bu zaman zarfında Can Gürzap’dan diksiyon eğitimi aldı. 2005 yılında yayınlanmaya başlanan tv dizisi Aşk Oyunu’nda canlandırdığı Ekin Serbest karakteri, güzel oyuncunun popüleritesini hızla arttırdı. Dizide Keremcemile beraber başrolde yer alan Ergene, kısa sürede ülkenin en popüler genç oyuncularından birisi haline geldi.

Son olarak 2006-2010 yılları arasında Doktorlar dizisinde Ela Altındağ karakterini canlandıran Ergene, bu dizinin sona ermesinin ardından oyunculuk hayatını sonlandırdığını açıkladı. Oyunculuk hayatını bırakmasında kocası işadamı torunİzzet Özilhan’ın etkisinin büyük olduğu düşünülürken, genç oyuncu yaptığı açıklamada üniversitede okuyabilmek için mesleki kariyerini sonlandırdığını belirtti. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olan Yasemin Ergene Özilhan16 Temmuz 2011 tarihinde ünlü işadamı İzzet Özilhan ile evlendi. Emine (d.2012) ve Ela (d.2013) adında iki kızı olan Yasemin Özilhan oyunculuk mesleğini tamamen bıraktı ve bir kadın giyim markası ile ortak bir koleksiyon çıkardı.

 

 

Yorumlar