Yıldız Tilbe'den Canan Karatay açıklaması ''Yazıklar olsun''

Yıldız Tilbe katıldığı bir magazin programında diyetisyen Canan Karatay ile ilgili ''Allah yardımcısı olsun'' diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

Yıldız Tilbe'den Canan Karatay açıklaması ''Yazıklar olsun''

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe Canan Karatay hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Katıldığı bir magazin programında Canan Karatay hakkında bazı samimi açıklamalarda bulundu. Yıldız Tilbe Canan Karatay hakkında ''Allah Canan Karatay'ın yardımcısı olsun. Karşısında olanlara da akıl fikir diliyorum. Bana hep doğal şeyler söylüyor. Ekmek yemeyin diyor dodğru söylüyor.'' dedi.

ALLAH SABIR VERSİN!

Yıldız Tilbe, Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına özel açıklamalarda bulunarak, "Allah Canan Karatay'ın yardımcısı olsun. Karşısında olanlara da akıl fikir diliyorum. Bana hep doğal şeyler söylüyor. Ekmek yemeyin diyor doğru söylüyor. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar." ifadelerini kullandı.

YAZIKLAR OLSUN!

Sözlerine devam eden Yıldız Tilbe, "Ekmek karton gibi. Eskiden bir hafta kalırdı bir şey olmazdı, kızartırdık yerdik. Şimdi sebze de her şey de çok kötü. Gerçekten yazıklar olsun başka bir şey demeyeceğim. Kelle paça tüketin, kelle paça çok güzel." dedi.

Yorumlar