Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti 'sanatçı tarafsız olmalı'

Şarkıcı Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden 'Sanatçı tarafsız olmalıdır' diyerek sitem etti!

Yusuf Güney Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlülere sitem etti 'sanatçı tarafsız olmalı'

Bir dönem şehit ailelerinin yanında olmasıyla dikkat çeken Şarkıcı Yusuf Güney 'herşey güzel olacak' etiketi adı altında Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlü isimlere tepki gelmemesine sitem etti! Şarkıcılığının yanında işletmecilik yapan Yusuf Güney, YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal edilmesine tepki gösterip Ekrem İmamoğlu'na destek veren ünlü isimlere tepki gelmemesine 'sanatçı dediğin tarafsızo olmalıdır' diyerek dolup taştı. 

'SANATÇI DEDİĞİN TARAFSIZ OLMALIDIR'

Sarkıcı Yusuf Güney, İstanbul'da seçimlerin iptal olmasından sonra Ekrem İmamoplu'na sosyal medya hesaplarından destek veren ünlü isimlere tepki gelmemesine sitem etti. Yusuf Güney geçmişten bazı örnekler vererek Instagram hesabından uzun bir paylaşım yaptı. 

'SANATA BİRZ SAYGI LÜTFEN'

Bir dönem şehit ailelerine destek olduğu ve tepki gördüğünü öne süren Yusuf Güney, İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin ardından sosyal medya hesabından, "Bana sırf şehit ailemizin yanında olduğum için günlerce etmediğiniz hakaret küfür ve tehdit kalmadı... Sanatçı tarafsız olmalıdır dediniz durdunuz ne yani bu tablodaki sanatçı arkadaşlarımızı siz sanatçı yerine koymuyor musunuz hani herhangi bir tepki falan görmedim okumadım sanata biraz saygı lütfen... Herkesin görüsüne saygım sonsuzdur ayni anlayışı hoşgörüyü de sizden bekliyorum saygılar" notu ile sosyal medyada paylaştı.

yusuf güney ekrem imamoğluna destek veren sanatçılara sitem etti..

"TARAFSIZ OLMASI GEREKENLER MESLEK GRUBU HAKİMLERDİR"

Geçtiğimiz gün ünlü komedyen Şahan Gökbakar AK Parti Genel BAşkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un ''Bir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu'' açıklamasını video ile taklit etmesinin ardından eleştiri yağmuruna tutulduktan sonra sosyal medya hesabında paylaştığı açıklama ile ''Tarafsız olması gereken tek meslek grubu hakimlerdir. Sanatçılar, iş adamları, doktorlar, sporcular, avukatlar, ev hanımları, mühendisler vs. değildir"  dile getirdi.

yusuf güney ekrem imamoğluna destek veren ünlülere

 

Yorumlar