Alperen Duymaz Kimdir

Alperen Duymaz kimdir aslen nereli kaç yaşında? Alperen Duymaz'ın sevgilisi kim, oynadığı diziler neler sorularının yanında Alperen Duymaz'ın boyu ve kilosu ile kariyerinin detayları elmaelma.com'da.

Alperen Duymaz
-A A+

Alperen Duymaz kimdir? elmaelma.com'un sizin için derlediği Alperen Duymaz biyografisinde genç oyuncu Alperen Duymaz'ın doğum tarihi, yaşı, kilosu ve boyunun yanı sıra Alperen Duymaz'ın aslen nereli olduğu, sevgilisinin kim olduğu gibi soruların da detaylarına ulaşabilirsiniz. Alperen Duymaz'ın oynadığı diziler ve karakterleri ile Alperen Duymaz'ın eğitiminin detayları da Alperen Duymaz kimdir sayfasında. 

Alperen Duymaz'ın doğum günü 3 Kasım 1992. Aslen Ankaralı olan Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisi. Ayrıca Alperen Duymaz'ın sesi de çok güzel. Ankara'da modellik yapmaya başlayan Alperen Duymaz, ilerleyen süreçte pek çok reklam filminde rol aldı.

ALPEREN DUYMAZ'IN EKRANDAKİ İLK DENEYİMİ TATLI KÜÇÜK YALANCILAR

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin deneme çekimlerine çağrıldı. Çekimler sonrasında projeye kabul edilmesiyle birlikte Ankara'dan İstanbul'a taşındı. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Cesur karakterine hayat verdi. Dizinin final yapmasının ardından onu Acı Aşk'ta Ali karakteriyle izledik.

BODRUM MASALI'NIN ATEŞ'İYLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncuya ardından ilk başrol teklifi geldi ve Bodrum Masalı'nda Ateş karakteri ile karşımıza çıktı. Oyunculuğuyla çok konuşulan Alperen Duymaz, sinemada da Direniş Karatay adlı filmde rol aldı. Filmde Kutay karakterine hayat verdi.

ÇUKUR'UN EMRE KOMİSERİ 

Ekranlara kısa bir ara verdikten sonra Alperen Duymaz, bu sezonun fenomen dizisi olan Çukur'un kadrosuna dahil oldu. Emrah komiserin diziye dahil olması da bir hayli olaylı oldu. Çukur'dan ayrılan Alperen Duymaz'ın adı bu kez kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi güçlü isimlerin olduğu Çarpışma dizisine yazıldı. 

 Alperen Duymaz Burcu Özberk

ALPEREN DUYMAZ'IN SEVGİLİLERİ

Kendini evcimen olarak tanımlayan Alperen Duymaz'ı sevgilileriyle görmek de pek kolay değil. Ama magazin basınından bir uçan bir de kaçan kurtulur. Alperen Duymaz kendisi gibi oyuncu olan Burcu Özberk'le bir dönem aşk yaşamıştı. Diriliş Karatay filminde birlikte oynayan iki daha sonra ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak çiftin ilişkisi uzun sürmedi. 

Alperen Duymaz'ı Burcu Özberk'ten sonra bir teknede sarışın bir kadınla görüntülediler. Ancak o kadının kim olduğu da bir sırdı ve öğrenilemedi. Alperen Duymaz'ın şuan hayatında bir kadın var mı bilmiyoruz. 

Alperen duymaz

ALPEREN DUYMAZ'IN AĞLAMA SAHNELERİ ÇOK KONUŞULDU

Alperen Duymaz'ı ünlü yapan detaylardan biri de çok iyi ağlamasıydı. Özellikle Bodrum Masalı'ndaki Ateş karakterine can verirken başarıyla gerçekleştirdiği ağlama sahneleri izleyiciden tam not almıştı. O sahneler için genç oyuncu bakın neler söylemişti:

"Ben bir kere gerçekten ağlıyorum. Ben bu gerçekten ağlama işini Ankara'da yaptım, orada hallettim. Ve o ağladığım anımı şifreledim. Kişiler arasında ilişkiler var; annene ağlaman farklı, sevgiline ağlaman farklı, kedine ağlaman farklı… Bunları zaten ne kadar dallandırıp, çeşitlendirebilirsen bu oyunculuk oluyor. Zor olan bu. Ana duygular değil mesele! Çok aşık bir adam gibi ağlamak, kolay. Çok sinirli bir adam gibi ağlamak, kolay. Ama pek çok sorun varken, tek bir güzellik varsa ve sen bunu sadece tek bakışınla göstermek durumundaysa o zaman ciddi bir pratik gerekiyor. Bu işte şifreleme istiyor! Benim içsel bir formülüm var." 

Alperen Duymaz bodrum masalı

HAYRANLARI ALPEREN DUYMAZ'I UTANDIRIYOR

Kendisini anlatırken, "Zaten çok dışarı çıkmayı seven biri değilim. Evcimenim ben"  diyen Alperen Duymaz, ünlü olduktan sonraki hislerini de şöyle anlatmıştı: 

"Tanımadığım insanların yanıma gelip benimle fotoğraf çektirmek istemesi. Sanki başka bir gezegenden gelmişim gibi heyecanlanıyorlar, bu da beni çok mahcup ediyor, utandırıyor. Mahcubiyetin ve karşılıksız sevginin anlamını daha iyi kavradım. Onun dışında aynı mekânlara gidiyor, aynı kişilerle görüşüyorum... " demiş. 

ALPEREN DUYMAZ'IN HAYALİ VE HAYRANI OLDUĞU İSİMLER VE TAKIMI

Bir gün mutlaka Alaska'da bir yıl geçirmek isteyen Alperen Duymaz'ı en çok annesi güldürüyor. En sevdiği renk griymiş. Ayrıca birçoğumuz gibi çekirdek kolikmiş. "Acı ve baharatlı yiyeceklere bayılırım. Rock müzik damarımdan, kanımdan..." diyor ve evet, en sevdiği kadın oyuncu ise Charlize Theron... Ayrıca kendisi koyu bir Beşiktaş taraftarı..."